Zaloguj się
Jesteś nowy na OX.PL?
Zaloguj się
Jesteś nowy na OX.PL?
wiadomości

“Lustra” - Premiera już jutro!

“Lustra” to singiel, który jest zapowiedzią płyty "Druga strona duszy" zespołu Strange. Muzycy z Trójwsi Beskidzkiej zapraszają na premierę singla online już jutro (16.12) o godzinie 20:00 na kanale YT i naszym portalu.

Zespół Strange to projekt muzyczny z Trójwsi Beskidzkiej. Łączą gatunki, grają akustycznie i elektrycznie, głównie własne kompozycje, ale na koncertach nie omijają klasyki bluesa czy rocka. Z muzykami spotkaliśmy się w tym roku w Dębowcu, gdzie zaprezentowali się w kameralnej, akustycznej odsłonie rozpoczynając cykl letnich koncertów przy tamtejszej tężni. Już wtedy zdradzili nam że w czasach pandemii nie próżnują i przygotowują się do wydania swojej płyty.  

Płyta zmieniała się w trakcie koronawirusa. Siedziałem w domowym studio i pisałem dosyć dużo. Część utworów, które miały się na tej płycie znaleźć, jednak się nie znalazło, a część jest nowych. Napisanych właśnie w tym trudnym czasie. To będzie kumulacja tych wszystkich emocji i tego co przez ten czas udało nam się zrobić - podkreślał w rozmowie z OX.PL, kilka miesięcy temu, Artur Kupczyk lider Zespołu.  

Od wejścia do studia trochę czasu minęło i wreszcie fani zespołu się doczekali. Już jutro (16.12) o godzinie 20:00 premiera singla Strange zatytułowanego „Lustra”. Piosenka promuje płytę „Druga strona duszy” której pre order rusza już 18 grudnia, a premiera zaplanowana jest na trzecią dekadę stycznia 2021 roku. „Lustra” to numer o miłości, o tym jak się rodzi, jak rozwija, gdy dwoje staje się jednym i jak jedno odbija się w drugim. O tym jak warto nauczyć się siebie by było nam ze sobą po prostu dobrze – przyznaje Artur Kupczyk.  

Do szuflady w Twojej głowie wchodzę moszczę sie na tronie...” - tak rozpoczynają się "Lustra" - zdradzają muzycy i zachęcają do udziału w jutrzejszym wydarzeniu. Nie możemy się doczekać Waszych recenzji! - dodają. Premiera singla tutaj oraz na ox.pl 

Warto dodać, że "Lustra" to prezent lidera Strange dla wszystkich fanów zespołu, oraz słuchaczy, którzy spotkają się z nimi po raz pierwszy. Zapraszamy na wielką urodzinową imprezę, bo właśnie w tym dniu (16.12) Artur z vatowskim okładem skończy 23 lata - informują na swoim profilu facebookowym muzycy.  

“Lustra” - Artur Kupczyk - gitary, wokal Edyta Mojeścik - wokal Witold Niemczyk - gitary Wojciech Ficek - piano Kuba "Bobas" Wilk - bas Piotr Kohut - perkusja muzyka - Kupczyk/Niemczyk/Ficek tekst - Kupczyk. 

Portal OX.PL jest patronem medialnym płyty.

 

MSZ 

źródło: ox.pl
dodał: MSZ

Komentarze

0
Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za komentarze internautów. Wpisy niezgodne z regulaminem będą usuwane.
Dodając komentarz, akceptujesz postanowienia regulaminu.
Zobacz regulamin
Musisz się zalogować, aby móc wystawiać komentarze.
Nie masz konta? Zarejestruj się i sprawdź, co możesz zyskać.
To również może Ciebie zainteresować:
Ostatnio dodane artykuły: