Zaloguj się
Jesteś nowy na OX.PL?
Zaloguj się
Jesteś nowy na OX.PL?
wiadomości

Lustra poprawią nastrój !

Są wyjątkowe i za kilka dni umieszczone zostaną w miejscach, gdzie bywa dużo osób. Uczeń cieszyńskiego Liceum Ogólnokształcącego Towarzystwa Ewangelickiego zaproponował, aby w przestrzeni publicznej miasta zamontować lustra! Inicjatywa spodobała się władzom Cieszyna.

- Wymyśliliśmy, że lustra pojawią się w bibliotece miejskiej, na Zamku Cieszyn i naszym dworcu. Żeby ludzie się przeglądali i uśmiechali. Aby nie mieli smutnych min. Ja też w tych miejscach zrobię sobie zdjęcia – powiedziała Gabriela Staszkiewicz, burmistrz miasta.

Dwa lustra pozostały po remoncie Domu Narodowego i zostały już specjalnie przycięte pod nowy pomysł. Trzecim, w wyjątkowej ramie, dysponuje Zamek Cieszyn.

anszaf

źródło: ox.pl
dodał: red

Komentarze

5
Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za komentarze internautów. Wpisy niezgodne z regulaminem będą usuwane.
Dodając komentarz, akceptujesz postanowienia regulaminu.
Zobacz regulamin
2019-03-23 17:10:14
tom lem: Nasza władczyni nigdy nie miała z tym problemu, pewnie od dziecka przed lustrem trenowała. Jak wiadomo Szanowna Pani jest mistrzem w dziedzinie uśmiechu do fotografa, gorzej gdy zadawane są trudne pytania.
2019-03-23 18:18:25
Wiederholec: PO degradacji przez Grześka to Olbrych nawet w tych lustrach się nie uśmiechnie.
2019-03-23 18:41:50
bronek91: Jaka skromność, iż uczeń a być może uczennica, swoją godność postanowił zachować dla siebie i najbardziej zainteresowanych. Interesujące jest, jakim to fortelem i w jakich okolicznościach, Pani Burmistra została zaintrygowana tym godnym uwagi pomysłem. Szkoda, iż treść artykułu tego nie wyczerpuje.
2019-03-23 18:43:15
bronek91: Zawsze coś nowego, urozmaici miejską przestrzeń, a przy okazji udogodnienie pozwoli obserwować rządy Pani Burmistrz w krzywym zwierciadle… Oby tylko odbicie nie było pozytywnie pojmowane w przeciwieństwie do rzeczywistości.
2019-03-23 21:41:48
Selma: Będę bokiem omijać.
Musisz się zalogować, aby móc wystawiać komentarze.
Nie masz konta? Zarejestruj się i sprawdź, co możesz zyskać.
To również może Ciebie zainteresować:
Ostatnio dodane artykuły: