Zaloguj się
Jesteś nowy na OX.PL?
Zaloguj się
Jesteś nowy na OX.PL?
wiadomości

Łukasz z Cieszyna idzie dookoła świata

To podróż, którą rozpoczął trzy lata temu i pokonał już kilka tysięcy kilometrów – Łukasz Podstada z Cieszyna idzie dookoła świata. Dotarł właśnie do Afryki.

Jak pisze o swojej podróży: „Bez planu, bez wytyczonej trasy, spontan”. Ten „spontan” trwa już trzy lata kilka tysięcy kilometrów. Łukasz finansuje podróż, pracując po drodze:

- Podczas mojej trzyletniej, europejskiej włóczęgi wielokrotnie zatrzymywałem się, by podreperować budżet. Pracowałem "po drodze" w Czechach, Niemczech, Holandii, Irlandii oraz Francji odkładając na podróż życia. Pracowałem, testowałem sprzęt... robiłem wszystko, by jak najlepiej przygotować się na kolejne lata, które spędzę w drodze!

Łukasz pisze: - Staram się też, by moja wędrówka była jak najbardziej ekonomiczna. Jest to dla mnie priorytet i nawet mi to wychodzi!!! […] Jest sporo wydatków, ale jest też dobra wiadomość! Odpadają wszelkie koszta związane z noclegiem (śpię na dziko gdzie popadnie) oraz kwestie związane z transportem, bo go zwyczajnie nie potrzebuję... idę pieszo!

Teraz wchodzi do Afryki, gdzie o pracę może być trudniej, dlatego zwrócił się z prośbą o wsparcie:

- Do tej pory podróżując przez Europę nie urządzałem żadnych zbiórek... pracowałem i zarabiałem, wydawało mi się to fair. Teraz gdy już jednak nie pracuję tylko idę chciałbym się zwrócić do was z prośbą: Jeżeli mielibyście ochotę wspomóc mnie udostępniając link do zrzutki gdziekolwiek w social mediach, lub zechcielibyście wesprzeć jakąkolwiek kwotą moją aktywność to będę wam za to bardzo wdzięczny, bo właśnie sprawiacie, że moja tułaczka staje się łatwiejsza i jak najbardziej możliwa do zrealizowania! Wielkie dzięki wam za to!!!

Zbiórka dostępna jest TUTAJ

Blog i podróż Łukasza można śledzić na Facebooku:

 

NG

źródło: ox.pl
dodał: NG

Komentarze

0
Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za komentarze internautów. Wpisy niezgodne z regulaminem będą usuwane.
Dodając komentarz, akceptujesz postanowienia regulaminu.
Zobacz regulamin
Musisz się zalogować, aby móc wystawiać komentarze.
Nie masz konta? Zarejestruj się i sprawdź, co możesz zyskać.
To również może Ciebie zainteresować:
Ostatnio dodane artykuły: