Zaloguj się
Jesteś nowy na OX.PL?
Zaloguj się
Jesteś nowy na OX.PL?
wiadomości

LPR w Chybiu

Do niebezpiecznego zdarzenia doszło dziś (05.02.2020) przed 8 rano w Chybiu. W jednym z zakładów produkcyjnych, zlokalizowanym przy ulicy Bielskiej doszło do zatrzymania krążenia pracownika. Na miejscu pojawił się Zespół Ratownictwa Medycznego, który natychmiast przystąpił do resuscytacji. Zadysponowano śmigłowiec Lotniczego Pogotowia Ratunkowego, strażacy zabezpieczyli teren lądowiska.

 Do zdarzenia doszło dziś (05.02.2020) przed 8 rano. Mężczyzna najpierw zgłosił duszności i zimne poty, następnie stracił przytomność. Na miejsce przybył Zespół Ratownictwa Medycznego, który przystąpił do resuscytacji. Ze względu na poważny stan pacjenta, podjęto decyzję o zadysponowaniu śmigłowca Lotniczego Pogotowia Ratunkowego - na miejscu pracowały dwa zastępy straży pożarnej. Wyznaczono teren lądowiska na terenie zakładu i zabezpieczono go. Poszkodowany został zabrany do szpitala - wyjaśnił st. kpt. Michał Pokrzywa, Oficer Prasowy cieszyńskiej PSP. 

źródło: ox.pl
dodał: JŚ

Komentarze

2
Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za komentarze internautów. Wpisy niezgodne z regulaminem będą usuwane.
Dodając komentarz, akceptujesz postanowienia regulaminu.
Zobacz regulamin
2020-02-05 17:34:12
M53: Wiadomość smutna, ale... Halo redakcja....LPR w Chybiu 5.02.2020 15:29 0 642 Do niebezpiecznego zdarzenia doszło dziś (05.02.2020) przed 8 rano w Chybiu. W jednym z zakładów produkcyjnych, zlokalizowanym przy ulicy Bielskiej doszło do zatrzymania krążenia pracownika. Na miejscu pojawił się Zespół Ratownictwa Medycznego, który natychmiast przystąpił do resuscytacji. Zadysponowano śmigłowiec Lotniczego Pogotowia Ratunkowego, strażacy zabezpieczyli teren lądowiska. " Pytam się- pracownik zbyt wolno krążył czy za szybko, że go zatrzymano? "
2020-02-05 20:01:39
tom lem: ... czy ktoś widział "u" ? Dziś (05.02.2020) przed 8 rano w Chybiu było widziane w jednym z zakładów produkcyjnych, zlokalizowanym przy ulicy Bielskiej, gdy doszło do zatrzymania pracownika. Niestety przy nim "u" nie znaleziono, mimo zadysponowania śmigłowca Lotniczego Pogotowia Ratunkowego i OSP, niestety Policji nie wezwano;-)
Musisz się zalogować, aby móc wystawiać komentarze.
Nie masz konta? Zarejestruj się i sprawdź, co możesz zyskać.
To również może Ciebie zainteresować:
Ostatnio dodane artykuły: