Zaloguj się
Jesteś nowy na OX.PL?
Zaloguj się
Jesteś nowy na OX.PL?

Lokalny biznes i świeżo palona kawa

Gdy jesienne strugi deszczu ustępują miejsca pierwszym mrozom, każdy wie, że zbliżają się Święta Bożego Narodzenia czyli czas radości i prezentów jakie otrzymujemy i wręczamy bliskim nas osobom. Przeglądamy strony sklepów internetowych, wyruszamy na łowy zakupowe do odległych centrów handlowych. Walczymy o miejsca parkingowe by w tłumie spieszących się klientów znaleźć ciekawy produkt i spędzić wieki w kolejce do kasy... ale nie musi tak być.

Od ośmiu lat przy ul. Budowlanych 8 w Skoczowie kilku kawowych zapaleńców tworzy niesamowitą historię. Opowieść o cudownym zapachu świeżo mielonej kawy i zawsze szczęśliwym zakończeniu. Podróżują po świecie i sprowadzają ziarna kaw by dzielić się tym naturalnym skarbem z ich klientami. O kim mowa?

Tuż za rogiem, bo zaledwie parę minut jazdy od centrum Skoczowa, znajduję się palarnia kawy Tommy Cafe.

Oferta sklepu obejmuje co oczywiste – kawy ziarniste i mielone pochodzące z całego świata – ponadto herbaty, akcesoria oraz co istotne – zestawy prezentowe dla smakoszy dobrej kawy, herbaty i czekolady.

Warto zajrzeć  i przekonać się, że miła obsługa, fachowe doradztwo w atmosferze wypełnionej zapachem świeżo palonej i mielonej kawy to dobre miejsce na świąteczne zakupy i nie tylko.

Ponadto z okazji Mikołajek załoga Tommy Cafe przygotowała dla każdego odwiedzającego gościa, miłe niespodzianki. Dla najmłodszych pyszne cukierki oraz świąteczną herbatę do skosztowania na miejscu. Dla tych trochę starszych:) bony rabatowe oraz możliwość degustacji kaw zaparzanych na różne sposoby.

Co więcej, tego dnia będzie można zakupić produkty palarni Tommy Cafe w atrakcyjnych cenach. Kawy wystarczy dla wszystkich więc zaplanuj Swoje Mikołajki z Tommy Cafe.

Zapraszamy od 8 do 16. Pamiętaj. Budowlanych 8 w Skoczowie – nawet Mikołaj pije naszą kawę.

Tommycafe.pl
ul. Budowlanych 8, 43-430 Skoczów
tel. +48 33 482 97 98

Artykuł sponsorowany

źródło: ox.pl
dodał: Elżbieta Sikorska
To również może Ciebie zainteresować:
Ostatnio dodane artykuły: