Zaloguj się
Jesteś nowy na OX.PL?
Zaloguj się
Jesteś nowy na OX.PL?

Logo dla festiwalu w Trzyńcu

Festiwal Polskiego Związku Kulturalno – Oświatowego 2011 w Trzyńcu ma swoje logo. Kwiat z białymi i czerwonymi płatkami wyrysowała Nela Šebesta, uczennica szkoły podstawowej.

Konkurs ogłoszony przez Zarząd Główny PZKO cieszył się wśród uczniów polskich szkół na Zaolziu sporym powodzeniem - prace zgłosiło 51 osób. Wszystkie prace będzie można zobaczyć podczas wystawy towarzyszącej festiwalowi. Komisja w składzie Bronisław Liberda, Zbigniew Kubeczka oraz Jan Ryłko miała z czego wybierać. Za najciekawszą pracę jurorzy uznali rysunek Neli Šebesty. Czerwono-biały kwiat będzie znajdował się na wszystkich materiałach promocyjnych Festiwalu PZKO w Trzyńcu.

Festiwal PZKO odbędzie się 4 czerwca w Trzyńcu. Jest to jedno z największych wydarzeń organizowanych przez Polski Związek Kulturalno-Oświatowy. Podczas imprezy odbywają się wernisaże, mecze, koncerty, można skosztować również potraw regionalnych. W tym roku, jak podaje strona ihorizont.cz, na festiwalu zagra w tym roku Carpe Diem, zespół założony przez Szymona Wydrę.

źródło: OX.pl
dodał: NG

Komentarze

0
Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za komentarze internautów. Wpisy niezgodne z regulaminem będą usuwane.
Dodając komentarz, akceptujesz postanowienia regulaminu.
Zobacz regulamin
Musisz się zalogować, aby móc wystawiać komentarze.
Nie masz konta? Zarejestruj się i sprawdź, co możesz zyskać.
To również może Ciebie zainteresować:
Ostatnio dodane artykuły: