Zaloguj się
Jesteś nowy na OX.PL?
Zaloguj się
Jesteś nowy na OX.PL?

Lodowisko-Rockowisko już jutro! A w sobotę kawalarze

Kończą się ferie, ale można jeszcze aktywnie je spędzić na cieszyńskim lodowisku. W piątek i sobotę ciekawie zapowiadają się imprezy, organizowane na ślizgawce.
Pierwszą z nich jest Lodowisko-Rocowisko. To już jutro – w piątek. Od godziny 18.00 koncert dwóch zespołów „ANTYRAMA” oraz „POISON WORDS”. W programie oprócz koncertu także konkursy dla dzieci i młodzieży.
 
Kolejna impreza w sobotę. "Cieszyn śmieszy - Na stojaka? Na lodzie? Nie żartuj!?" Cieszyn śmieszy to kolejna z nietypowych ślizgawek, organizowanych przez Stowarzyszenie Kulturalno Sportowe Trotyl. Tym razem stawiamy na humor. Zapraszamy zarówno aktywnych łyżwiarzy jak i obserwatorów. Całość przeplatana będzie minutowymi wystąpieniami kawalarzy z naszego regionu, spośród których "Mistrza" wyłoni jury złożone z artystów – Sławomir Łuszcz z stowarzyszenia Trotyl.

 
 
Wszyscy chętni, którzy chcą wystąpić przed publicznością mogą zgłaszać się mailem pod adres info@trotyl.org, bądź bezpośrednio już podczas trwania imprezy na lodowisku. Dla najlepszych kawalarzy przewidziane są nagrody.
 
Jan Bacza
źródło: OX.pl
dodał: JB

Komentarze

0
Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za komentarze internautów. Wpisy niezgodne z regulaminem będą usuwane.
Dodając komentarz, akceptujesz postanowienia regulaminu.
Zobacz regulamin
Musisz się zalogować, aby móc wystawiać komentarze.
Nie masz konta? Zarejestruj się i sprawdź, co możesz zyskać.
To również może Ciebie zainteresować:
Ostatnio dodane artykuły: