Zaloguj się
Jesteś nowy na OX.PL?
Zaloguj się
Jesteś nowy na OX.PL?
wiadomości

EkoWalentynki w Cieszynie

14 lutego przed cieszyńskim magistratem odbędzie się zbiórka baterii. 10 baterii będzie można zamienić na lizaka. Do udziału w akcji zachęca Zespół Placówek Szkolno - Wychowawczo- Rewalidacyjnych w Cieszynie.

Uczniowie Zespołu Placówek Szkolno- Wychowawczo- Rewalidacyjnych w Cieszynie włączyli się do ogólnopolskiej akcji edukacyjnej pt. "EkoWalentynki - czyli kochamy recykling". W Dniu Zakochanych, 14 lutego 2018 roku zainaugurujemy naszą akcję, rozdając mieszkańcom Cieszyna czekoladki, pierniki i lizaki w kształcie serca, a to wszystko w zamian za przynoszone zużyte baterie. Pragniemy w ten sposób zwrócić wszystkim uwagę na prawidłowe składowanie toksycznych odpadów jakimi są baterie oraz elektroodpady- mówią Marta Koplejewska i Monika Lenartowicz- koordynatorki akcji w ZPSWR w Cieszynie.

Zbiórka baterii będzie prowadzona przed Urzedem Miasta w Cieszynie w godzinach od 8.00 do 10.00. Baterie można również przynieść do siedziby placówki, która znajduje się przy ul. Wojska Polskiego 3 w Cieszynie.  

Akcja "EkoWalentynki" pokazuje, że podczas święta zakochanych, na to najwspanialsze uczucie, zasługuje również Ziemia. Codzienna troska o otaczający świat jest najlepszym dowodem miłości do naszej planety. Zbiórkę baterii  będziemy prowadzić do 22 kwietnia 2018 roku, czyli do Dnia Ziemi - dodają koordynatorki akcji.

 

MSZ  

źródło: ox.pl
dodał: MSZ

Komentarze

1
Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za komentarze internautów. Wpisy niezgodne z regulaminem będą usuwane.
Dodając komentarz, akceptujesz postanowienia regulaminu.
Zobacz regulamin
2018-02-07 11:44:04
kwantan: Słusznie , nasza ziemia też potrzebuje podejścia z uczuciem , może nie takim jak Kobieta którą kochamy i pożądamy , ale jednak podejście do sprawy jest istotnym czynnikiem , który sprawia ze potrafimy uszanować i ziemię która nas utrzymuje przy życiu a jak ktoś o siebie zadba to istniejemy w dobrej kondycji psychiczno - fizycznej .
Musisz się zalogować, aby móc wystawiać komentarze.
Nie masz konta? Zarejestruj się i sprawdź, co możesz zyskać.
To również może Ciebie zainteresować:
Ostatnio dodane artykuły: