Libura z najlepszym czasem w sezonie
Sebastian Libura w miniony weekend w Lublinie zdobył srebrny medal podczas lekkoatletycznych Akademickich Mistrzostw Polski w sztafecie 4x100 m (pisaliśmy tutaj), ale w biegu indywidualnym zabrakło sprinterowi ze Strumienia zaledwie jednej setnej sekundy do brązowego krążka, mimo że poprawił swój najlepszy czas w tym sezonie – 10.55 s.
20-latek w piątkowe popołudnie przystąpił do startu w biegu na 100 m w ramach 8. Memoriału Ireny Szewińskiej. Libura na stadionie Zawiszy w Bydgoszczy zajął 2. miejsce i po raz pierwszy w tym roku złamał granicę 10.50, uzyskując 10.44.
8. Memoriał Ireny Szewińskiej, 100 metrów:
1. Dominik Kopeć 10.08 s
2. Sebastian Libura 10.44 SB
3. Łukasz Żak 10.49
4. Patryk Krupa 10.57
5. Dawid Grząka 10.61
6. Kacper Buczyński 10.63
Komentarze
Dodając komentarz, akceptujesz postanowienia regulaminu.
Nie masz konta? Zarejestruj się i sprawdź, co możesz zyskać.
33