Zaloguj się
Jesteś nowy na OX.PL?
Zaloguj się
Jesteś nowy na OX.PL?
wiadomości

Leworęczny Pierwszoklasista

“Plastyczne wakacje” są wakacyjno- feryjną ofertą cyklicznie prowadzonych zajęć w Poradni Psychologiczno-Pedagogicznej w Cieszynie. Już niebawem rozpoczną się spotkania dla dzieci leworęcznych.

W okresie wakacyjnym w Poradni Psychologiczno- Pedagogicznej w Cieszynie prowadzone były zajęcia grupowe dla dzieci z trudnościami w czytaniu i pisaniu: “Wakacyjne czytanie z Panem Kuleczką”, na których uczniowie szkół podstawowych mogli zapoznać się  z różnymi technikami czytania, zapamiętywania, plastycznego zaprezentowania elementów wybranych przygód rodziny pana Kuleczki.

- Twórcze pomysły uczniów nie mają końca w poszukiwaniu zaskakujących rozwiązań wykorzystywanych w pracach indywidualnych i grupowych, co zapewne potwierdzi obecny tydzień pracy warsztatowej dzieci – podkreśla pedagog-terapeuta Małgorzata Krótki z PPP w Cieszynie.

W związku z zapotrzebowaniem płynącym ze środowiska na stworzenie grupy dla dzieci leworęcznych rozpoczynających edukację szkolną, poradnia poprowadzi w dniach od 18.07 – 21.07 zajęcia  pt: “Moja magiczna lewa ręka”. - Wszystkich zainteresowanych prosimy o kontakt telefoniczny pod numerem telefonu 033/ 8522433– informuje M. Krótki z Poradni Psychologiczno-Pedagogicznej.

 

BsK
 

źródło: ox.pl
dodał: BSK

Komentarze

0
Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za komentarze internautów. Wpisy niezgodne z regulaminem będą usuwane.
Dodając komentarz, akceptujesz postanowienia regulaminu.
Zobacz regulamin
Musisz się zalogować, aby móc wystawiać komentarze.
Nie masz konta? Zarejestruj się i sprawdź, co możesz zyskać.
To również może Ciebie zainteresować:
Ostatnio dodane artykuły: