Zaloguj się
Jesteś nowy na OX.PL?
Zaloguj się
Jesteś nowy na OX.PL?
wiadomości

Letnie Grand Prix z kibicami!

Fani skoków narciarskich byli dość długo trzymani w niepewności, ale w środę poznaliśmy oficjalny komunikat ze strony Komunikatu Organizacyjnego FIS Grand Prix Wisła 2020. Sierpniowe zmagania na skoczni im. Adama Małysza odbędą się z udziałem kibiców.

W kuluarach, już od dłuższego czasu, spekulowano, iż Letnie Grand Prix w Wiśle odbędzie się z udziałem publiczności, ale oficjalną decyzję poznaliśmy dzisiaj. - Komitet Organizacyjny pod przewodnictwem Andrzeja Wąsowicza zadecydował o tym, iż każdy dzień zawodów GP Wisła w skokach obejrzy 999 osób – czytamy w komunikacie.

Organizatorzy zapewniają, że każdy kibic wchodzący na obiekt, otrzyma bezpłatną maseczkę. Kibice muszą jeszcze uzbroić się w cierpliwość co do nabycia wejściówek, gdyż sprzedaż ma ruszyć w najbliższym czasie. Ceny biletów wahają się od 20 do 120 złotych.

Przypomnijmy, że w Wiśle odbędzie się inauguracja Letniego Grand Prix. W piątek (21 sierpnia) czekają nas kwalifikacje do sobotniego konkursu indywidualnego. W niedzielę, początkowo miały dojść do skutku zmagania drużynowe, ale program zmieniono i również w drugim dniu skoczkowie będą rywalizować indywidualnie.

 

AP

źródło: ox.pl
dodał: Andrzej Poncza

Komentarze

0
Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za komentarze internautów. Wpisy niezgodne z regulaminem będą usuwane.
Dodając komentarz, akceptujesz postanowienia regulaminu.
Zobacz regulamin
Musisz się zalogować, aby móc wystawiać komentarze.
Nie masz konta? Zarejestruj się i sprawdź, co możesz zyskać.
To również może Ciebie zainteresować:
Ostatnio dodane artykuły: