Zaloguj się
Jesteś nowy na OX.PL?
Zaloguj się
Jesteś nowy na OX.PL?
wiadomości

Letnia Akademia Samoobrony

Letnia Akademia Praktycznej Samoobrony „zwabiła” do Ośrodka Sportu i Rekreacji w Skoczowie wielu chętnych chcących doskonalić japońską sztukę walki.

Ponad 30 osób wzięło udział w Letniej Akademii Praktycznej Samoobrony, która odbywała się w lipcu i sierpniu w skoczowskim Ośrodku Sportu i Rekreacji. Młodzież i dorośli doskonalili w tym roku techniki Dju - Su Kung – Fu oraz japońską obronną sztukę walki Ju - Jitsu, która jest niewątpliwie jedną z najbardziej wszechstronnych sztuk walki obronnej. 

- Program spotkań obejmował obronę przed nożem, kijem, walkę w parterze i stójce (kickboxing) – wylicza organizator zajęć i główny prowadzący instruktor Ju – Jitsu i Samoobrony Ryszard Bochm 6 DAN Dju – Su Kung – Fu (złoty medalista Mistrzostw Świata Federacji IMAF EUROPA).

W tym roku w zajęciach wzięła udział rekordowa ilość chętnych. 

- Poprzez wszechstronność zawartą w naszym programie nauczania na zajęcia uczęszcza coraz więcej osób. Styl Dju – Su Kung – Fu  to perfekcyjny system samoobrony dostosowany do wszelkich sytuacji, podobnie japońska obronna sztuka walki Ju – Jiisu. To style, które wspaniale się uzupełniają dlatego każdy może znaleźć na naszych zajęciach coś dla siebie – podkreśla Ryszard Bochm

Z końcem wakacji zajęcia się nie kończą... - Już od 5 września zaczynamy nasze zajęcia w Szkole Podstawowej nr 4 w Cieszynie ul. Plac Wolności 7a (sala nad basenem) w poniedziałki i czwartki od godz.19.00 do 20.30 oraz od 7 września w Zespole Szkół nr1 (SP8) w Skoczowie na oś. Górny Bór w środy i piątki - dzieci godz.18.00 do 19.00, młodzież i dorośli od 19.00 do 20.30 – dodaje instruktor Ju – Jitsu i Samoobrony.

 

BsK

źródło: ox.pl
dodał: BSK

Komentarze

0
Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za komentarze internautów. Wpisy niezgodne z regulaminem będą usuwane.
Dodając komentarz, akceptujesz postanowienia regulaminu.
Zobacz regulamin
Musisz się zalogować, aby móc wystawiać komentarze.
Nie masz konta? Zarejestruj się i sprawdź, co możesz zyskać.
To również może Ciebie zainteresować:
Ostatnio dodane artykuły: