Leje - coraz więcej wody...

Od kilkunastu godzin niemal cały czas pada deszcz. Jak ostrzega Zarządzanie Kryzysowe Wojewódzkiego Śląskiego intensywnie ma padać aż do godzin porannych w poniedziałek 18.09.2017. Mogą wezbrać rzeki.

W czasie opadów meteorolodzy prognozują że może spaść 35-45 mm wody a lokalnie nawet do 60 mm.  W związku z występującymi i nadal prognozowanymi opadami deszczu, w zlewniach: Małej Wisły, Przemszy, Brynicy i Soły spodziewane są wzrosty poziomu wody na granicy stref stanów średnich i wysokich, lokalnie z przekroczeniem stanów ostrzegawczych. Punktowo, w miejscu wystąpienia szczególnie intensywnych opadów, istnieje możliwość przekroczenia stanu alarmowego - ostrzegają służby.

- Ulica Szkolna prowadząca do Dębowca z Ochab jest zalana. Jest to odcinek ok 100 metrów między stawami. Droga wkrótce stanie się całkowicie nieprzejezdna. W tym momencie jest do 25-30cm wody na jezdni. – na kontakt24.ox.pl informuje czytelniczka  polka777. Informację o nieprzejezdnej drodze potwierdził rzecznik cieszyńskiej policji Tomasz Pszczółka. 

(red.)

Macie informacje/zdjęcia związane z lokalnymi podtopieniami? Przesyłacie na adres redakcja@ox.pl lub „wrzucajcie" na kontakt24.ox.pl

źródło: ox.pl
dodał: CR

Komentarze

3
Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za komentarze internautów. Wpisy niezgodne z regulaminem będą usuwane.
Dodając komentarz, akceptujesz postanowienia regulaminu.
Zobacz regulamin
2017-09-17 20:40:56
czesci.zory: Deszcz jest potrzebny. Ale nie w wielkich ilosciach
2017-09-17 21:21:47
Przepierón: Straszne, jak nie susza to leje, durch ta pogoda zaskakuje metołorologów.
2017-09-17 22:14:39
hajabuza12: Godali że bydzie padać i padze wiync nie tak zaś zaskukuje , jyny je jako prepowiadali.
Musisz się zalogować, aby móc wystawiać komentarze.
Nie masz konta? Zarejestruj się i sprawdź, co możesz zyskać.
To również może Ciebie zainteresować:
kontakt z redakcją