Zaloguj się
Jesteś nowy na OX.PL?
Zaloguj się
Jesteś nowy na OX.PL?

Legierski wystąpi na KSW 59!

Poznaliśmy najbliższego rywala Mateusza Legierskiego (7-0, 4 KO, 1 Sub). 24-letni zawodnik z Koniakowa zmierzy się z Łukaszem Rajewskim (10-6, 5 KO, 2 Sub) podczas gali KSW 59, którą zaplanowano na 20 marca.

Mateusz Legierski ma sobą udany 2020 rok. Najpierw zdominował czesko-słowacką organizację Oktagon MMA, a w listopadzie zwycięsko zadebiutował w KSW, pokonując poprzez decyzję sędziów Francisco Albano Barri - 29-27, 28-28 oraz 29-28 (SKRÓT WALKI). Fighter z Koniakowa nie ukrywał po ostatniej walce, iż zamierzał się znacznie lepiej zaprezentować publiczności, a najbliższą okazję ku temu będzie miał 20 marca, podczas gali KSW 59.

„Dynamit” zmierzy się Łukaszem Rajewski, który jest starszy od niego o siedem lat. W ubiegłym oku stoczył tylko jedną walkę, pokonując na punkty Bartłomieja Kopera (SKRÓT WALKI). Do starcia Legierskiego z Rajewskim, które odbędzie się w limicie kategorii lekkiej, dojdzie na gali KSW 59, gdzie walką wieczoru będzie pojedynek Mariusza Pudzianowskiego z Bombardierem.

 

 

AP

źródło: ox.pl
dodał:

Komentarze

0
Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za komentarze internautów. Wpisy niezgodne z regulaminem będą usuwane.
Dodając komentarz, akceptujesz postanowienia regulaminu.
Zobacz regulamin
Musisz się zalogować, aby móc wystawiać komentarze.
Nie masz konta? Zarejestruj się i sprawdź, co możesz zyskać.
To również może Ciebie zainteresować:
Ostatnio dodane artykuły: