Zaloguj się
Jesteś nowy na OX.PL?
Zaloguj się
Jesteś nowy na OX.PL?
wiadomości

Legendarny Trójbój w OCKiR

Chociaż pandemia pokrzyżowała plany dotyczące zająć, dzieci i młodzież wciąż cieszą się z prac, które przygotowali w ramach Legendarnego Trójboju. Podczas cyklu warsztatów, prowadzonych w Osiedlowym Centrum Kultury i Rekreacji, działającym przy Spółdzielni Mieszkaniowej „Cieszynianka” młodzi amatorzy komiksu, filmu animowanego i gier planszowych mogli poszerzyć swoją wiedzę i nabyć nowe umiejętności.

- W październiku Osiedlowe Centrum Kultury i Rekreacji Fundacji Aktywności Społecznej „CIESZYNIANKA” zaprosiło dzieci i młodzież wieku od 7 do 13 lat do wzięcia udziału w trzech odrębnych cyklach warsztatów z tworzenia: komiksu, filmu animowanego oraz gier planszowych – wyjaśniła Ewelina Pustówka z OCKiR. To zajęcia, których efekty doskonale nadają się na czas pandemii. Dzieci, które wzięły udział w warsztatach, mogą skorzystać ze swoich gier podczas rodzinnych wieczorów, czy dalej tworzyć gry, filmy i komiksy, w momencie, gdy spotkania ze znajomymi są niemożliwe.

Udział w warsztatach nie jest w tym przypadku jedyną nagrodą dla uczestników. Po zakończeniu zajęć młody adept danej dziedziny otrzymuje dwa egzemplarze swojego dzieł (lub 2 kopie w przypadku filmu) oraz certyfikat - Warsztaty współfinansowano ze środków Miasta Cieszyna, Powiatu Cieszyńskiego oraz Urzędu Marszałkowskiego Województwa Śląskiego, a patronat medialny nad nimi objął Portal Śląska Cieszyńskiego ox.pl – tłumaczy Ewelina Pustówka.

 

źródło: ox.pl
dodał: JŚ

Komentarze

0
Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za komentarze internautów. Wpisy niezgodne z regulaminem będą usuwane.
Dodając komentarz, akceptujesz postanowienia regulaminu.
Zobacz regulamin
Musisz się zalogować, aby móc wystawiać komentarze.
Nie masz konta? Zarejestruj się i sprawdź, co możesz zyskać.
To również może Ciebie zainteresować:
Ostatnio dodane artykuły: