Laskarze rozpoczęli wakacje

Hokeiści na trawie z cieszyńskiej sekcji zakończyli sezon turniejami w Siemianowicach Śląskich. Jak im poszło w ostatnich spotkaniach przed dłuższą przerwą?

Zawodnicy do lat 14 zakończyli zmagania 15 czerwca, rozgrywając wówczas spotkanie z siemianowickim HKS. Cieszyńscy laskarze nie dali zbyt większych szans gospodarzom, gdyż aż osiem razy pokonali bramkarza rywali, a mecz zakończył wysokim zwycięstwem naszych zawodników - 8:0.

Z kolei w ostatni weekend zaprezentowali się hokeiści w dwóch kategoriach - U-10 oraz U-12. Pierwsza drużyna nie miała sobie równych i z kompletem zwycięstw okazała się tryumfatorem turnieju. Nieco słabiej zaprezentowali się starsi koledzy, ale warto zaznaczyć, że wystąpili oni w okrojonym składzie. Niestety, po tym turnieju cieszyńska ekipa straciła fotel lidera.

Na laskarzy czeka teraz nieco dłuższa przerwa od zmagań. W lipcu, w ramach akcji "Lato w mieście" będą odbywać się darmowe zajęcia, na których każdy zainteresowany będzie mógł spróbować swych sił.