Zaloguj się
Jesteś nowy na OX.PL?
Zaloguj się
Jesteś nowy na OX.PL?
wiadomości

Ładna - Boczna przejezdna

Ta wiadomość ucieszy z pewnością wielu kierowców. Od jutra, czyli poniedziałku (12 września) ulica Ładna – Boczna w Cieszynie będzie już przejezdna.

Ulica Ładna -Boczna była w ostatnim czasie tematem dość popularnym, bo chociaż wszystko wyglądało na gotowe, to jednak do tej pory obowiązywał tam zakaz ruchu. Od jutra ulica Ładna – Boczna, która łączy ulicę Frysztacką z przejściem w Cieszynie- Boguszowicach i drogą ekspresową S1 stanie się przejezdna.

- Taką informację otrzymał Burmistrz z Powiatowego Zarządu Dróg – potwierdza Edyta Subocz rzecznik prasowy Urzędu Miejskiego w Cieszynie- od poniedziałku ulica Ładna – Boczna będzie już przejezdna. Chodnik do momentu przebudowy zostanie wyłączony z ruchu.

Bez dwóch zdań dopuszczenie do ruchu ul. Ładna – Boczna w znacznym stopniu usprawni ruch komunikacyjny. Dzięki otwarciu nowej drogi w centrum miasta zmaleje liczba tirów, nie mówiąc już o łatwiejszej komunikacji pomiędzy "przemysłową" częścią Cieszyna, a drogą ekspresową S1. I jak tu nie czekać na taki moment.

 

BsK

źródło: ox.pl
dodał: BSK

Komentarze

0
Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za komentarze internautów. Wpisy niezgodne z regulaminem będą usuwane.
Dodając komentarz, akceptujesz postanowienia regulaminu.
Zobacz regulamin
Musisz się zalogować, aby móc wystawiać komentarze.
Nie masz konta? Zarejestruj się i sprawdź, co możesz zyskać.
To również może Ciebie zainteresować:
Ostatnio dodane artykuły: