Zaloguj się
Jesteś nowy na OX.PL?
Zaloguj się
Jesteś nowy na OX.PL?

Koncert dla Nadii

18 września (niedziela) o godz. 15.00 w Strumieniu rozpocznie się koncert zorganizowany z myślą o Nadii. Zebrane podczas koncertu pieniądze zostaną przeznaczone na wsparcie i pomoc dla chorej dziewczynki.

Podczas koncertu, który zostanie połączony ze zbiórką pieniędzy wystąpią: WILD THINK (Chybie), KAPA MANTEL (Zabrze),  A4 (Racibórz) oraz 8 lat w Tybecie (Strumień). 

- W koncercie wezmą udział również dzieci z Zespołu Szkół w Pruchnej, oraz dzieci ze szkoły w Strumieniu.  Wystąpią koleżanki i koledzy Nadii z klasy 2c. Do akcji włączą się także przedszkolaki ze Strumienia, zuchy i harcerze z drużyny Nadii z ks. Stanisławem, gitarzystki z Panią Dorotą Stryczek, chór Canzzonetta, Jolka Wieliczka - vocal i Justyna Faruga– skrzypce – wymienia Joanna Spandel.

Miejscem spotkania będzie Park w Strumieniu.  

- Wszyscy możemy pomóc Nadii w walce z chorobą. Nikogo, kto chce wesprzeć akcję nie powinno tego dnia zabraknąć w Strumieniu – podkreśla pani Joanna – w razie złej pogody impreza odbywać się będzie pod wielkim namiotem. Organizatorzy zapewniają  poczęstunek w postaci pysznych ciast oraz ciepłą herbatkę.

 

BsK

źródło: ox.pl
dodał: BSK

Komentarze

0
Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za komentarze internautów. Wpisy niezgodne z regulaminem będą usuwane.
Dodając komentarz, akceptujesz postanowienia regulaminu.
Zobacz regulamin
Musisz się zalogować, aby móc wystawiać komentarze.
Nie masz konta? Zarejestruj się i sprawdź, co możesz zyskać.
To również może Ciebie zainteresować:
Ostatnio dodane artykuły: