Kuźnia Ustroń w Lidze Okręgowej !

Deklasacją aż 7:0 zakończyło się spotkanie w Ustroniu pomiędzy miejscową Kuźnią a Spójnią Górki Wielkie.

Wygrywając zespół Kuźni przypieczętował awans do ligi okręgowej. na cztery kolejki przed końcem zespół Marka Bakuna posiada 14 punktów przewagi nad drugą Spójnią Zebrzydowice.

Kuźnia od samego początku spotkania narzuciła drużynie gości swój styl gry dzięki czemu już w ósmej minucie spotkania wynik otworzył Mieczysław Sikora. Kolejne bramki w pierwszej połowie zdobywali dwukrotnie Madzia Robert oraz Marek Szymala. Druga połowa to spokojna gra zespołu gospodarzy, przy stanie 5:0 rzut karny obronił Sztefek a kolejne bramki dla Ustroniaków zdobywał Sikora oraz Tomala.

Przed zespołem z Ustronia cztery spotkania które to Kuźnia będzie mogła potraktować jako przygotowanie przed występami w lidze okręgowej.