Zaloguj się
Jesteś nowy na OX.PL?
Zaloguj się
Jesteś nowy na OX.PL?
wiadomości

Kup bilet na koncert kolęd na niedzielę!

Zespół Pieśni i Tańca Pieśni Cieszyńskiej zaprasza w najbliższą niedzielę na koncert kolęd. Są jeszcze bilety na koncert o godz. 19.00. W tym samym dniu o godz. 17.00 odbędzie się także koncert, ale na ten bilety sprzedały się jak ciepłe bułeczki.

Zespół Pieśni i Tańca Ziemi Cieszyńskiej to marka naszego regionu. Koncerty zespołu na długo zapadają w pamięć odbiorców i prezentują piękną kulturę cieszyńską oraz innych regionów Polski.

9 stycznia w Domu Narodowym odbędzie się Koncert Kolęd w wykonaniu Zespołu Pieśni i Tańca Ziemi Cieszyńskiej. Koncert zaplanowano na godz. 17.00, jednak bilety na ten czas rozeszły się jak ciepłe bułeczki. - Ze względu na bardzo duże zainteresowanie odbędzie się drugi koncert, również 09.01, ale o godzinie 19:00! Serdecznie zapraszamy! Bilety na godzinę 19:00 w cenie 10 zł można zakupić online na stronie www.domnarodowy.pl lub w kasie COK w godzinach pracy Ośrodka Kultury – informuje Karolina Małysz, szefowa Zespołu Pieśni i Tańca Ziemi Cieszyńskiej im. J. Marcinkowej.


Portal Śląska Cieszyńskiego OX.PL również zaprasza!

 

KOD

źródło: ox.pl
dodał:

Komentarze

0
Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za komentarze internautów. Wpisy niezgodne z regulaminem będą usuwane.
Dodając komentarz, akceptujesz postanowienia regulaminu.
Zobacz regulamin
Musisz się zalogować, aby móc wystawiać komentarze.
Nie masz konta? Zarejestruj się i sprawdź, co możesz zyskać.
To również może Ciebie zainteresować:
Ostatnio dodane artykuły: