Zaloguj się
Jesteś nowy na OX.PL?
Zaloguj się
Jesteś nowy na OX.PL?
wiadomości

Kto wykosi najwięcej?

Tradycyjny sposób koszenia odszedł już trochę do lamusa. Mało kto ma jeszcze kosę, a latem szmer kosy, zastąpił już na dobre warkot silników kosiarek. Jednak nie wszędzie. Agroturystyka u Gazdy w Brennej Leśnicy zaprasza na Międzynarodowe Mistrzostwa Górali Karpackich w Koszeniu Łąki. Portal OX.PL objął to wydarzenie patronatem prasowym.


Jeśli pamiętasz jeszcze czasy ręcznej kosy i tradycyjnego utrzymania pól - ta impreza jest właśnie dla Ciebie. - Przed nami kolejna edycja Międzynarodowych Mistrzostw w Koszeniu Łąki, która już w najbliższy weekend 14 lipca. W programie koszenie łąki, warsztaty, pokazy, konkurencje dojenia, toczenia bala i koszenia, góralska muzyka, kuchnia regionalna. Na zwycięzców czekają nagrody - zapewniają organizatorzy na czele z andrzejem Cieślarem, pomysłodawcą imprezy i właścicielem agroturystyki. 

Sama impreza jest widowiskowa. Z pewnością zachwyci młodszych i starszych, a już na pewno fanów tematu agro. Honorowy patronat nad imprezą objęli Marszałek Województwa Śląskiego Wojciech Saługa i Starosta Cieszyńska Janina Żagan.

KOD

źródło: ox.pl
dodał:

Komentarze

0
Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za komentarze internautów. Wpisy niezgodne z regulaminem będą usuwane.
Dodając komentarz, akceptujesz postanowienia regulaminu.
Zobacz regulamin
Musisz się zalogować, aby móc wystawiać komentarze.
Nie masz konta? Zarejestruj się i sprawdź, co możesz zyskać.
To również może Ciebie zainteresować:
Ostatnio dodane artykuły: