Zaloguj się
Jesteś nowy na OX.PL?
Zaloguj się
Jesteś nowy na OX.PL?
wiadomości

Kto w Radzie Seniorów?

Ustrońska Rada Seniorów jest już po zebraniu wyborczym. Seniorzy, którzy w wyniku demokratycznego głosowania zostali wybrani do Rady Seniorów Miasta Ustroń będą doradzać władzom Ustronia.


Kandydatami do Rady Seniorów mogły być osoby w wieku powyżej 60 roku życia, będące mieszkańcami Miasta Ustroń. Ponadto musieli oni uzyskać poparcie co najmniej 25 osób lub zgłoszeni zostać przez instytucje działające na rzecz osób starszych.

W dniu 17 listopada 2021 r. podczas zebrania wyborczego kandydaci zgłoszeni do Rady Seniorów dokonali wyboru członków do Rady Seniorów Miasta Ustroń spośród wszystkich zgłoszonych kandydatów w głosowaniu bezpośrednim i tajnym, a pomocą kart do głosowania.

- Komisja ds. weryfikacji formalnej zgłoszeń kandydatów na członków Rady Seniorów Miasta Ustroń, a także obsługi zebrania oraz ustalenia wyników wyborów do Rady stwierdziła, że w wyniku głosowania tajnego po podliczeniu głosów ważnych do Rady Seniorów  Miasta Ustroń zostali wybrani: Brudny Karol, Chmielewski Włodzimierz, Chraścina Karol, Kozieł Bogdan Pawelec Irena, Procner Danuta, Sikora Józef, Suchanek Anna, Woźniak Agnieszka- czytamy na stronie internetowej miasta Ustroń.

KOD

źródło: ox.pl
dodał:

Komentarze

0
Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za komentarze internautów. Wpisy niezgodne z regulaminem będą usuwane.
Dodając komentarz, akceptujesz postanowienia regulaminu.
Zobacz regulamin
Musisz się zalogować, aby móc wystawiać komentarze.
Nie masz konta? Zarejestruj się i sprawdź, co możesz zyskać.
To również może Ciebie zainteresować:
Ostatnio dodane artykuły: