Zaloguj się
Jesteś nowy na OX.PL?
Zaloguj się
Jesteś nowy na OX.PL?

Kto przygarnie Makara?

Dzisiaj przedstawiamy Państwu psa o imieniu Makar, który został znaleziony w Istebnej w marcu 2016 roku. Nie znamy wcześniejszego życia czworonoga. Stowarzyszenie AS nie traci jednak nadziei na to, że pies znajdzie nowego właściciela.

Od czterech i pół roku dom Makara to schronisko. Obecnie psiak ma około 6 lat, bardzo dobre zdrowie, ogromną radość i energię. Makar bardzo lubi towarzystwo człowieka, potrafi dać łapę i zna komendę: "Siad". Ma jednak lekkie problemy z chodzeniem na smyczy, tzn. trochę podgryza ją...

Makar odznacza się wieloma zaletami. Przede wszystkim jest bardzo pojętny, dlatego nauka pozostałych psich sztuczek i wypracowanie dobrego chodzenia na smyczy nie powinny stanowić problemu. Z psami różnie się dogaduje. Stowarzyszenie AS ma nadzieję na nowy dom, w którym Makar nie będzie jedynakiem. Pies jest bardzo ładny, jak mogą Państwo zobaczyć na zdjęciach. Na chwilę obecną jest zaszczepiony i zaczipowany. Przed adopcją zostanie wykastrowany.

Makar jest cierpliwy i wierzy w to, że będzie się mógł odwdzięczyć swoją psią miłością Dobremu Człowiekowi. W trosce o dobro psa obowiązuje podpisanie umowy adopcyjnej. Kontakt w sprawie adopcji: Stowarzyszenie AS : 795 - 003 - 521 (Tel. SMS). Kto przygarnie Makara? Kto mu da szansę?

JP

źródło: ox.pl
dodał: red

Komentarze

2
Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za komentarze internautów. Wpisy niezgodne z regulaminem będą usuwane.
Dodając komentarz, akceptujesz postanowienia regulaminu.
Zobacz regulamin
2020-11-08 18:33:33
megan: Zwykły - niezwykły kundelek, bardzo podobny do naszego pieska, który mieszkał z nami przez 18 lat (po schronisku w Bielsku - Białej). Nie kupuj - ADOPTUJ !!!
2020-11-09 18:09:29
hycel: Gdyby nie był taki wyleniały to może by go ktoś przygarnął, ale widać , że pies jest zaniedbany, nie ma się co dziwić, wykastrowany, wielokrotnie odrobaczony i zamknięty w kojcu o suchej karmie, lew by wyłysiał
Musisz się zalogować, aby móc wystawiać komentarze.
Nie masz konta? Zarejestruj się i sprawdź, co możesz zyskać.
To również może Ciebie zainteresować:
Ostatnio dodane artykuły: