Zaloguj się
Jesteś nowy na OX.PL?
Zaloguj się
Jesteś nowy na OX.PL?
wiadomości

Kto przygarnie Lejdi?

Dziś razem ze Stowarzyszeniem AS szukamy domu dla pięknej i zdrowej Lejdi. To bardzo sympatyczna psinka, która cierpliwie czeka na swojego człowieka. Jaka jest jej historia?

Lejdi jest bardzo przyjazna, kocha ludzi, doskonale czuje się w mieszkaniu. Ma bardzo dużo zalet i praktycznie żadnej wady. Nic nie niszczy, zachowuje się zawsze wzorowo. Lubi jeździć samochodem, jest przyjazna dla psów. Cechują ją duża serdeczność i zawsze dobry nastrój. Ma piękny uśmiech, który można zobaczyć na zdjęciach.

Obecnie przebywa z dwoma psiakami w jednym domu tymczasowym. Suczka została znaleziona 26 kwietnia w Kamesznicy przy szlaku na Baranią Górę. Była wtedy bez obroży, chipa. również nie posiadała. Wolontariuszki mówią: "Szukaliśmy właścicieli, ale pomimo licznych ogłoszeń w Internecie i w przestrzeni publicznej, nikt się po suczkę nie zgłosił". Może ktoś z naszych czytelników będzie w stanie jej pomóc? Na pewno odwdzięczy się za przygarnięcie swoją ogromną, psią miłością.

Lejdi potrzebuje nowego domu. Oceniona jest na około 5-6 lat, waży20 kg. Razem ze Stowarzyszeniem AS polecamy ją do przygarnięcia. Lejdi przebywa pod opieką Stowarzyszenia Przyjaciół Zwierząt AS, kontakt w jej sprawie - tel 502-242-904 lub 662-151-885. Kto ją przygarnie? Kto poda jej pomocną dłoń?

JP

źródło: ox.pl
dodał: red

Komentarze

2
Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za komentarze internautów. Wpisy niezgodne z regulaminem będą usuwane.
Dodając komentarz, akceptujesz postanowienia regulaminu.
Zobacz regulamin
2022-05-15 16:25:41
megan: Sympatyczna... Nie kupuj - ADOPTUJ !!!
2022-05-15 18:01:09
utopiec: Śliczna.
Musisz się zalogować, aby móc wystawiać komentarze.
Nie masz konta? Zarejestruj się i sprawdź, co możesz zyskać.
To również może Ciebie zainteresować:
Ostatnio dodane artykuły: