Zaloguj się
Jesteś nowy na OX.PL?
Zaloguj się
Jesteś nowy na OX.PL?
wiadomości

Kto przygarnie Jopika?

Dziś razem ze Stowarzyszeniem AS szukamy domu dla pięknego i zdrowego Jopika. Jaka jest jego historia? Czy znajdzie wśród naszych czytelników swojego Człowieka? Kto go przygarnie?

Jopik został zabrany ze schroniska i teraz mieszka w domu tymczasowym Stowarzyszenia "AS" . To taki etap przejściowy, w którym psiak w domowych warunkach czeka na przygarnięcie, a przy okazji wolontariusze AS-a mają okazję poznać charakter i zachowanie psa, aby dobrać mu właściwy dom.

Gdy ktoś myśli o przygarnięciu zwierzaka z domu tymczasowego, może uzyskać pełną informację na jego temat. Jopik to przede wszystkim mały i bardzo uroczy "kudłacz". Dał się poznać jako niezwykle sympatyczny, nie sprawiający problemów psiak, który na pewno odwdzięczy się za przygarnięcie swoją, ogromną, psią miłością.

Jopik jest bardzo grzeczny i cierpliwie czeka na dobrą, ludzką dłoń, która go nakarmi i przytuli. Ma spokojną naturę, lubi towarzystwo i uśmiecha się na myśl, że ma szansę nie wrócić już do schroniska. To jego największe marzenie świąteczne i życiowe. Zostać z kimś na zawsze, kto już nigdy go nie zawiedzie.

Jopik ma około 8 lat i waży 8 kilogramów. Mieszka obecnie w Cieszynie. Kontakt ze Stowarzyszeniem: Karina 662-151-885, Barbara 502-242-904. Przed przygarnięciem wymagana jest zgoda na wizytę przed i poadopcyjną. "Nie ociągajcie się, taki słodziak nie będzie długo czekał" - mówią wolontariuszki ze Stowarzyszenia.

JP

źródło: ox.pl
dodał: red

Komentarze

1
Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za komentarze internautów. Wpisy niezgodne z regulaminem będą usuwane.
Dodając komentarz, akceptujesz postanowienia regulaminu.
Zobacz regulamin
2021-12-26 15:50:04
megan: Prześliczny... Nie kupuj - ADOPTUJ !!!
Musisz się zalogować, aby móc wystawiać komentarze.
Nie masz konta? Zarejestruj się i sprawdź, co możesz zyskać.
To również może Ciebie zainteresować:
Ostatnio dodane artykuły: