Zaloguj się
Jesteś nowy na OX.PL?
Zaloguj się
Jesteś nowy na OX.PL?
wiadomości

Gość Ox.pl - Łucja Michałek - "Obowiązki i wyzwania".

Gość w rozmowie z naszą redakcją opowiada o osiągnięciach na polu zawodowym, krytyce i obowiązkach. Jaką telewizję ogląda najczęściej? Jacek Porzycki zapytał również o marzenia i plany na nowy rok oraz o największe wyzwania. Zapraszamy do obejrzenia odcinka.
źródło: ox.pl
dodał: red

Komentarze

2
Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za komentarze internautów. Wpisy niezgodne z regulaminem będą usuwane.
Dodając komentarz, akceptujesz postanowienia regulaminu.
Zobacz regulamin
2021-12-26 22:06:09
doler: Tak ta Pani ma wyniki nie da się ukryć. Wyniki pisolizustwem. Kasa za wiadomo za co płynie szerokim strumieniem. Skąd kasa ano z np z Piso g*wnosi nieładu. W którym samorządy pisowskie dostają kasę a antypisowskie nie. I tak na przykład x razy większy Cieszyn i jego mieszkańcy którzy wkładają te pieniądze do budżetu ( kilkanaście razy więcej niż cala gmina Istebna)są okradani przez Pis I podział kasy dla lizusow i finalnie z piso nieładu dostają mniej kasy niż Istebna. To jest przykład dyktatury Białoruskiej. Masz być moim wiernym psem bo ja dziele kasę. I tak miasta gminy wypracujace pieniądze, pracowite będą wspierać kombinatorów i leniów np z Podkarpacia i np Istebnej. Tzn gorące to bardzo pracowici ludzie tego nikt im nie odbiera ale w kwestii kombinowania, unikania płacenia podatków, pracy na czarno są mistrzami. Dlatego gmina była na ostatnim miejscu zamożności. Postawiono tam ponad tysiąc budynków bez pozwolenia...równa się brak podatku dla gminy. Teraz pisowski worek się otworzył i leci szerokim strumieniem. Czy gmina zyska w oczach turystów... po tej strefie wolnej od lgbt napewno.. Pokazuje metalnosc Pani Wójt. Człowieka ograniczonego i ksenofobicznego.
2022-01-22 19:41:31
Ondraszek: Doler, mam nadzieję, że ktoś kiedyś rozliczy tą mafię i bandę niudaczników, która bezczelnie, jawnie, śmiejąc się w twarz okrada ludzi, którzy postawili na samodzielne myślenie. Mentalność rodem z bagna kiedyś ich zatopi, szkoda tylko, że jeszcze tak dużo mogą zniszczyć tu na powierzchni.
Musisz się zalogować, aby móc wystawiać komentarze.
Nie masz konta? Zarejestruj się i sprawdź, co możesz zyskać.
To również może Ciebie zainteresować:
Ostatnio dodane artykuły: