Zaloguj się
Jesteś nowy na OX.PL?
Zaloguj się
Jesteś nowy na OX.PL?
wiadomości

Kto przygarnie Imbira?

Dziś razem ze Stowarzyszeniem AS szukamy domu dla pięknego psa Imbira. Proszę spojrzeć na zdjęcia, jego oczy mówią więcej niż tysiąc słów. Jaka jest jego historia?

 'Zawsze liczymy, że niemożliwe stanie się możliwe, dlatego szukamy domu dla emeryta Imbira" - mówią wolontariuszki Stowarzyszenia AS. On tak bardzo chce spędzać czas w domu, ceni sobie miekkie posłanie i spacery w ogrodzie. Jest wyleczony, ale przyjmuje leki na stawy. Imbir to starszy pies, prawdopodobnie ma około 13 -14 lat, do schroniska trafił trzy lata temu. Mimo, że to przemiły, spokojny i lgnący do człowieka psiak, nie miał żadnych szans na przygarnięcie. Wiek i pospolity, niczym nie wyróżniający się wygląd odbierają szansę na nowy dom...Może uda się to zmienić trochę?

"Zadbaliśmy o niego, sprawdziliśmy stan zdrowia, wyleczyliśmy przewlekłe zapalenie uszu i liczymy na cud w postaci nowego domu" - nie tracą nadziei wolontariuszki Stowarzyszenia. My również wierzymy, że kogoś chwyci za serce sympatyczny Imbir, który również czeka na dobrego człowieka. Zachowuje się bardzo grzecznie, wypuszczony do ogrodu spędza czas spacerując i obwąchując każdą roslinkę i każdy zakamarek. Nie niszczy niczego. Jest bardzo dobrze wychowany.

Imbir jest bezproblemowy i mało wymagający. Na pewno odwdzięczy się za przygarnięcie swoją ogromną psią miłością. Mieszka w domu tymczasowym w Cieszynie, ale przez to uniemożliwia przyjęcie następnego biedaka w potrzebie. Przygarnięcie Imbira to pomoc dla dwóch psiaków, gdyż jego miejsce zajmie natychmiast uratowany i chory psiak ze schroniska. Więcej informacji  i kontakt w sprawie Imbira -Stowarzyszenie AS , tel. 662-151-885. Czy ktoś może mu pomóc?

JP

źródło: ox.pl
dodał:

Komentarze

2
Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za komentarze internautów. Wpisy niezgodne z regulaminem będą usuwane.
Dodając komentarz, akceptujesz postanowienia regulaminu.
Zobacz regulamin
2022-09-04 17:43:22
KrzysztofT: Piękny - szkoda, że nie mam warunków aby go przygarnąć. Wierzę, że znajdzie jednak domek na ostatnie lata życia.
2022-09-07 14:44:00
hycel: Ja mam warunki, a nie przygarnę, co by sobie o mnie sąsiedzi pomyśleli jakby to oszklistwo zobaczyli obok mojego Porsche.
Musisz się zalogować, aby móc wystawiać komentarze.
Nie masz konta? Zarejestruj się i sprawdź, co możesz zyskać.
To również może Ciebie zainteresować:
Ostatnio dodane artykuły: