Zaloguj się
Jesteś nowy na OX.PL?
Zaloguj się
Jesteś nowy na OX.PL?

Kto przygarnie Filipka?

Dziś przedstawiamy Filipka. To piękny i sympatyczny kotek, który czeka cierpliwie na swój nowy dom. Kto go przygarnie?

Filipek to rozkoszny rozrabiaka i uważny, wielki odkrywca wszystkich zakamarków. Wszędzie go pełno. Żadna pluszowa myszka i maskotka nie umkną jego uwadze. Ma dużo energii i osobistego uroku. Jest ciekawy wszystkiego, co dzieje się wokoło. Cieszy go bycie w centrum zainteresowania. Uwielbia być obecny w kuchni podczas robienia obiadu lub przy sprzątaniu, a później lubi długo odpoczywać przeciągając się na słońcu - tak jak widać na zdjęciu. Ma nadzieję, że spotka na swojej drodze ludzi, którzy go pokochają. On odwdzięczy się swoim kocim sercem i ogromnym przywiązaniem. Jest zdrowy i pełny wigoru.

Filipek ma drobne problemy z poruszaniem się, ale nie przeszkadza mu to w byciu sympatycznym łobuziakiem. Niestety pewną trudność sprawia mu schodzenie ze schodów. Doskonale korzysta z kuwety, jest odrobaczony i zaszczepiony. Razem ze "Stowarzyszeniem AS" szukamy dla niego odpowiedzialnego domu. Obecnie przebywa w domu tymczasowym w Górkach Małych.

Pod opieką Stowarzyszenia Przyjaciół Zwierząt "As" z Ustronia jest wiele małych kociaków o różnym umaszczeniu, które czekają na nowy dom - zapraszamy do kontaktu i adopcji. Oprócz kotów o swoim nowym locum marzą również psy, które nie tracą nadziei na poprawę swojego losu. Kontakt ze Stowarzyszeniem "AS" - Magdalena - 606 - 508 - 961, Ewa 515 - 801 - 605

JP

źródło: ox.pl
dodał: red

Komentarze

1
Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za komentarze internautów. Wpisy niezgodne z regulaminem będą usuwane.
Dodając komentarz, akceptujesz postanowienia regulaminu.
Zobacz regulamin
2020-07-27 12:36:52
megan: Słooodziutki !!! Nie kupuj - ADOPTUJ !!!
Musisz się zalogować, aby móc wystawiać komentarze.
Nie masz konta? Zarejestruj się i sprawdź, co możesz zyskać.
To również może Ciebie zainteresować:
Ostatnio dodane artykuły: