Zaloguj się
Jesteś nowy na OX.PL?
Zaloguj się
Jesteś nowy na OX.PL?
wiadomości

Kto przygarnie Brytko?

Dziś razem ze Stowarzyszeniem AS szukamy domu dla pięknego i zdrowego Brytko. To cudowny piesek, który nie stracił nadziei na poprawę swojego losu. Jaka jest jego historia? Kto mu pomoże?

Brytko to cudny, mały piesio, który szuka domu. Kogo zauroczy?Kto zechce go przygarnąć? Te pytania zadają sobie wolontariuszki Stowarzyszenia AS. "Brytko przyjechał do nas ze schroniska z Ukrainy wraz z innymi psiakami. Początkowo był bardzo wystraszony i przekonany, że musi bronić swoją, niepełnosprawną koleżankę Bezę" - dodają.

Przyjaciółka znalazła już dom, a sam Brytko zaczął cieszyć się nowym życiem w domu tymczasowym. Jest bardzo sympatyczny. Nie ma żadnych wad. Piesek ma jednak jakieś trudne doświadczenia za sobą, gdyż boi się nieznanych ludzi,
musi mieć czas, żeby zaufać opiekunom. Jest zdrowy, zaszczepiony i wykastrowany. Szukamy spokojnego domu z ogrodem bez małych dzieci i poszukujemy ludzi, którzy zrozumieją potrzeby psa lękliwego.

Kontakt w sprawie Brytka oraz więcej informacji pod numerem telefonu 662-151-885. Brytko przebywa obecnie w Cieszynie w domu tymczasowym Stowarzyszenia AS. Na pewno odwdzięczy się za przygarnięcie swoją ogromną, psią miłością. Kto mu pomoże? Proszę spojrzeć na jego zdjęcia i udostępnić znajomym informacje o tym pięknym psie. Może ktoś go przygarnie?

JP

źródło: ox.pl
dodał:

Komentarze

3
Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za komentarze internautów. Wpisy niezgodne z regulaminem będą usuwane.
Dodając komentarz, akceptujesz postanowienia regulaminu.
Zobacz regulamin
2022-05-22 21:10:21
hycel: Oddać go do ZOO, nakarmią nim lwa albo tygrysa
2022-05-23 07:30:00
utopiec: Za mały jako karma. Hycel nadawałby się jak najbardziej.
2022-05-23 07:30:43
utopiec: A jak szczeka, po Polsku czy Ukraińsku?
Musisz się zalogować, aby móc wystawiać komentarze.
Nie masz konta? Zarejestruj się i sprawdź, co możesz zyskać.
To również może Ciebie zainteresować:
Ostatnio dodane artykuły: