Zaloguj się
Jesteś nowy na OX.PL?
Zaloguj się
Jesteś nowy na OX.PL?
wiadomości

Kto oświadczył się Dominice Tajner?

Dominika Tajner, córka Apoloniusza Tajnera poinformowała o zaręczynach. Wybrankiem jej serca jest pięściarz Mariusz Wach. Polskiego sportowca często można było spotkać w naszym regionie. Zagadka dlaczego - już rozwiązana.

Fani sportów walki z pewnością śledzą poczynania pięściarza Mariusza Wacha. Niektórym, aktywnie spędzającym czas na ringu czy w czasie marszobiegów, było dane zobaczyć pięściarza podczas treningów na przykład w Ustroniu i Cieszynie. Mariusz Wach polubił treningi na Śląsku Cieszyńskim. Baczni obserwatorzy, zauważyli, że chodzi tu nie tylko o walory regionu, a także głos serca...

Niedawno Dominika Tajner i Mariusz Wach za pośrednictwem mediów społecznościowych poinformowali o zaręczynach. - "Mam wrażenie, że mężczyzna, z którym obecnie się związałam, to facet do końca życia. Ale nie chcę o nim za dużo opowiadać. Do niedawna zbyt otwarcie mówiłam o swoich uczuciach, teraz postanowiłam zachować więcej dla siebie. Zdradzę tylko, że jest bokserem, z którym czuję się bardzo szczęśliwa. To facet z krwi i kości, który dobrze wie, jak zadbać o kobietę" - stwierdziła w rozmowie z „Na żywo” córka Apoloniusza Tajnera.

Choć bokser może na co dzień przywiązuje uwagę do bardziej  męskich zajęć trzeba przyznać, że ma dobry gust. Postawił na pierścionek z kamieniem, skromny i romantyczny. Zdjęciem biżuterii podzieliła się Dominika Tajner.

KOD

ej.

źródło: ox.pl
dodał:

Komentarze

16
Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za komentarze internautów. Wpisy niezgodne z regulaminem będą usuwane.
Dodając komentarz, akceptujesz postanowienia regulaminu.
Zobacz regulamin
2022-05-21 20:15:48
mateuss85: Już nie ma o czym szanowny Ox pisać?
2022-05-22 07:48:41
Iwan: A kogo to obchodzi takie pierdoły lepiej napiszcie gdzie Kowalski może kupić węgiel bo ludzie na zimę dostaną bez węgla to jest tragedia a niejednego przy tej inflacji nie będzie go stać kupić. Do czego do doszło przy tej polityce państwa.
2022-05-22 16:36:23
perpetua: Biznesmen, który wyłożył pieniądze na odkupienie działki od żony Morawieckiego, wraz z grupą wspólników od lat przejmuje nieruchomości po banku BZ WBK, którego Morawiecki był prezesem. Sprawę skomentowała Agnieszka Dziemianowicz-Bąk z Lewicy. – Premier mówi, że brakuje mu czasu, by zapoznawać się z kolejnymi doniesieniami. Nam też brakuje czasu na tę telenowelę. Serial pt. "Zysk premiera, strata państwa" już bardzo długo trwa.
2022-05-22 16:37:05
perpetua: Odcinek 1.: zakup działki za bezcen, za 700 tys. zł, która warta była 4 mln zł. Ta sama działka sprzedawana jest za 15 mln zł – więcej niż za cenę zakupu, ale poniżej wartości. Tym też powinien zająć się urząd skarbowy. Te kwestie powinny zostać wyjaśnione nie tylko przez dziennikarzy, ale i przez służby, w tym CBA. To przechodzenie działki z rąk do rąk może sugerować korupcję. Być może to jest odpowiedź na pytanie, dlaczego Zbigniew Ziobro cały czas jest w rządzie Mateusza Morawieckiego.
2022-05-22 16:37:45
perpetua: Robert Winnicki z Konfederacji: Czemu premier i jego małżonka nie chcą o tym rozmawiać z mediami?
2022-05-22 16:39:16
perpetua: Marcin Kierwiński z Koalicji Obywatelskiej: sprawa ta wygląda na ewidentny układzik kilku cwaniaków, którzy starają się uwłaszczyć na majątku banku. Premier udaje, że to go nie dotyczy. To układ na styku polityki i biznesu, który ma wszelkie znamiona, by nazwać go mafijnym lub quasi-mafijnym. Państwo PiS tak działa.
2022-05-22 16:40:03
perpetua: Jeden z najbogatszych Polaków Paweł Marchewka wraz z grupą przyjaciół i wspólników przez lata przejmował nieruchomości po banku BZ WBK. Zaczęli w czasach, gdy prezesem banku był Mateusz Morawiecki. Tak się składa, że to ten sam Marchewka w zeszłym roku wyłożył prawie 15 mln zł na odkupienie działki od żony premiera — to słynna ziemia, jaką Morawieccy kupili za bezcen od Kościoła, który wcześniej uzyskał ją od państwa. Wśród osób skupujących nieruchomości BZ WBK był także m.in. Andrzej Konwent. To przedsiębiorca i zięć prominentnego wrocławskiego polityka PiS Andrzeja Jarocha, znajomego Morawieckiego.
2022-05-22 16:40:19
perpetua: Ale takich znajomości z kręgu Morawieckich było przy przejmowaniu bankowych budynków więcej. Wiemy jedno — obracanie nieruchomościami banku to był złoty interes. Najpierw kupujący nieruchomości po oddziałach BZ WBK pocztą pantoflową dowiadywali się o możliwej sprzedaży. Potem brali kredyty na ten cel np. w banku PKO BP, kierowanym przez Zbigniewa Jagiełłę, przyjaciela Morawieckiego. A w finale — chylimy czoła! — bank BZ WBK zawierał z nowymi nabywcami umowy, na podstawie których swe sprzedane budynki wynajmował na siedziby oddziałów. Czyli niby nic się nie zmieniło, tylko kamienice po cichu zmieniły właściciela — takie bankowe perpetuum mobile.
2022-05-22 16:41:22
perpetua: Ten proceder przypomniał o zeznaniach kelnerów, którzy za rządów Platformy nagrywali polityków obozu władzy i bliskich im biznesmenów biesiadujących w restauracjach "Sowa i Przyjaciele" oraz "Amber Room". Nagrali także Morawieckiego, który był jednym z doradców Donalda Tuska jako premiera — tę nieznaną taśmę dziennikarze Onetu ujawnili w 2018 r., już po tym, gdy Morawiecki zmienił front i został premierem z PiS. Ale wówczas trafiliśmy na jeszcze ciekawsze zeznania dotyczące innej taśmy — która do dziś nie została odnaleziona. Jest początek 2015 r., śledztwo w sprawie afery taśmowej wchodzi w decydującą fazę. Podczas jednego z przesłuchań prowadząca sprawę prokurator Anna Hopfer z Prokuratury Okręgowej Warszawa-Praga pyta kelnera Łukasza N.: "Czy zarejestrował pan rozmowę jednego z prezesów banku dotyczącą zawierania pożyczek i kredytów na podstawione osoby, tzw. słupy?".
2022-05-22 16:41:49
perpetua: Łukasz N. odpowiada: "Tak, tak mi się wydaje, bo jakość tego nagrania była słaba, ja je odsłuchiwałem, to było nagranie Morawieckiego z jakimś mężczyzną. Ja nie znam tego mężczyzny, w tej rozmowie brały udział tylko tych dwóch mężczyzn. Morawiecki jest z banku BZW BK. Z tego, co pamiętam, to rozmawiali o jakiś budynkach, tamten drugi człowiek, którego nie znam, powiedział, że jakaś osoba się obawia i chce się wycofać z tego interesu. Rozmawiali o zakupie budynków pod inwestycje i mieli tam wynajmować pod jakieś biznesy, ale dokładnie nie pamiętam. Rozmawiali, że dokumenty mają być sporządzone na jakąś osobę. Rozmawiali, że będą mieli te, że oni będą mieli te lokale zakupione na inne osoby, że na inne osoby będą wystawione dokumenty. Nie pamiętam czy w tej rozmowie była mowa o pożyczkach i kredytach na słupy. Oni rozmawiali o tym, że będą kupować nieruchomości na podstawione osoby. Ten mężczyzna, który się spotkał z Morawieckim, powiedział, że prawdopodobnie jakaś kobieta się obawia i chce się wycofać. Nie pamiętam czy on precyzował, czego się boi ta kobieta". Podobne zeznania złożył drugi kelner Konrad Lasota.
2022-05-22 16:42:22
perpetua: Zeznania kelnerów są faktem — a składali je, zanim Morawiecki został członkiem rządu i politykiem PiS. Zauważamy też, że przepisany na żonę majątek premiera miał być ujawniony już po tym, jak w 2019 r. "Wyborcza" opisała losy ich kościelnej działki, na której zarobili kilkanaście milionów. Zapowiadana wówczas przez Jarosława Kaczyńskiego (przed wyborami) ustawa o jawności majątków rodzin polityków co prawda powstała, ale jednocześnie (po wyborach) utrąciła ją sterowana przez szefa PiS Julia Przyłębska, kierowniczka Trybunału Konstytucyjnego.
2022-05-22 16:42:41
perpetua: Duże, ukrywane pieniądze mogą się też kryć za determinacją Daniela Obajtka, który za wszelką cenę chce doprowadzić do przejęcia Lotosu przez jego Orlen. W efekcie część Lotosu pójdzie pod młotek — węgierski, państwowy koncern MOL ma przejąć 400 stacji benzynowych. Dla pochodzącego z Pomorza Tuska rozbiór gdańskiego Lotosu to jedna z najważniejszych linii ataku na PiS. Nie jest to szczególnie trudne, bo po wybuchu wojny w Ukrainie i proputinowskich gestach premiera Węgier, MOL jest co najmniej podejrzanym inwestorem — to koncern od lat współpracujący z Rosjanami.
2022-05-22 16:43:37
perpetua: Atakując próbę sprzedaży stacji Lotosu, Tusk stawia PiS w trudnej sytuacji — wycofanie się, będzie przyznaniem mu racji. Ale Obajtek wspomagany przez Sasina poddać się nie zamierza. Przygotował przeciek do sprzyjających PiS mediów, by wykazać, że to Tusk jako premier chciał sprzedać Lotos nie tylko MOL-owi, ale nawet Rosjanom. Szkopuł w tym, że to breaking news sprzed 11 lat — więc Tusk go wyśmiewa, podkreślając, że za swych rządów nie sprzedał nikomu nawet kawałka państwowej firmy energetycznej, za to sprzedaje PiS, które niosło na sztandarach hasło niezależności energetycznej.
2022-05-22 16:44:10
perpetua: Skąd determinacja Obajtka, by dopiąć transakcję z Orbanem, bratankiem Władimira Władimirowicza? W swych poszukiwaniach trafiliśmy na warszawskie osiedle Awangarda, gdzie sąsiadem prezesa Orlenu jest dawny rzecznik PiS, a dziś lobbysta Adam Hofman. To on jeździł na Węgry, lobbując za współpracą z MOL i — jak słychać w kręgach władzy — to on ma obiecaną sutą prowizję. Rozumiemy, że brnąc w umowę z MOL, Obajtek po prostu dba o dobre relacje z sąsiadem z bloku
2022-05-22 16:46:57
perpetua: rozumiemy jeszcze lepiej, że sąsiad Hofman z bloku Obajtka nie omieszka się odwdzięczyć Obajtkowi za pomoc w przeprowadzeniu transakcji, suta prowizja pozwoli na hojny gest - w czarnej doopie zostaniemy jedynie my wszyscy, podatnicy i obywatele
2022-05-22 21:11:27
oxjas1: Jak widac po minusujacych oni sie w tej czarnej pisowskiej doopie bardzo dobrze czuja !
Musisz się zalogować, aby móc wystawiać komentarze.
Nie masz konta? Zarejestruj się i sprawdź, co możesz zyskać.
To również może Ciebie zainteresować:
Ostatnio dodane artykuły: