Kto okazał się najszybszy?

W sobotnie popołudnie końca dobiegł ProfiAuto 46. Rajd Cieszyńska Barbórka. Trasę najszybciej pokonali Michał Tochowicz i Piotr Białowąs.

Kierowcy mieli do pokonania sześć odcinków specjalnych i w klasie Open 1 wszystkie padły łupem Michała Tochowicza i Piotra Białowąsa, którzy na mecie mieli nieco ponad 20 sekund przewagi nad Piotrem Parysem oraz Andrzejem Górskim. Pierwszą „3” zamknęła załoga Pisz/Gerber.

W klasie Open 2 bezkonkurencyjni okazali się Kamil Bolek i Łukasz Jastrzębski, którzy także wygrali wszystkie odcinki specjalne. Wśród załóg, które walczyły w ramach Rajdowych Samochodowych Mistrzostw Śląska, najszybsi byli Krzysztof Stańdo oraz Dariusz Gurdziołek. Mistrzami Śląska zostali Maciej Hawro i Wojciech Kolaczek, którzy 46. Cieszyńską Barbórkę ukończyli na 2. pozycji.