Zaloguj się
Jesteś nowy na OX.PL?
Zaloguj się
Jesteś nowy na OX.PL?
wiadomości

Kto najlepszy? Kajto!

Kajetanowicz z Baranem z LOTOS Rally Team trzeci raz wygrali Rajd Polski i zostali Mistrzami Polski czwarty raz z rzędu

Tylko dwóch Polaków w historii cztery razy z rzędu zdobyło tytuł Mistrza Polski w klasyfikacji generalnej - 10 lat temu był to Marian Bublewicz, a w tym roku dokonał tego Kajetan Kajetanowicz z Jarkiem Baranem. Załoga LOTOS Rally Team wygrała wszystkie rundy LOTOS RSMP, a pierwszym miejscem w Rajdzie Polski ostatecznie przypieczętowali doskonałe tempo w trakcie całego sezonu 2013.

Trzecie na przestrzeni czterech lat zwycięstwo w Rajdzie Polski to historyczne osiągnięcie i jednocześnie pierwszy z czterech tytułów Kajetana wywalczony na polskiej ziemi. Kajetan jest także jednym z pięciu kierowców, który w dotychczasowych 70 edycjach wygrał Rajd Polski trzy i więcej razy. Tylko Kajetanowicz z Baranem powtórzyli swój sukces tutaj, odkąd Rajd Polski gości w Mikołajkach.

Na mecie odebrali ogromną liczbę pucharów. Jednak największą euforię wzbudził moment, gdy Kajetan otrzymał najbardziej prestiżową nagrodę tego rajdu - Colin McRae Flat Out Trophy. Z rąk Jean Pierre Nicolasa, przedstawiciela promotora Mistrzostw Europy, Kajto odebrał niezwykłe wyróżnienie – dla kierowcy, którego jazda została uznana za najbardziej spektakularną spośród całej stawki zawodników Mistrzostw Europy.

 - Na pewno to jeden z najpiękniejszych i najbardziej ekscytujących dni w moim życiu. Dziękuję wszystkim z ekipy LOTOS Rally Team, naszym wiernym Partnerom i kibicom! Praca nas wszystkich i wsparcie przyjaciół złożyły się na coś, co możemy już dzisiaj świętować. Marzenia, na jakie postawiłem kilkanaście lat temu, po raz kolejny się spełniają. Trudno opisać jakie myśli krążą w głowie w momencie, gdy rzeczywistość potwierdza mi, że plan na ten sezon i kierunek obrany w życiu są właściwe. Gdy widzę swój zespół szczęśliwy i dumny, spełnienie w oczach kibiców, jestem naprawdę wzruszony. To niewiarygodne uczucie! Dziękuję Wam wszystkim - powiedział po rajdzie Kajetan Kajetanowicz

Starty Kajetana Kajetanowicza i Jarka Barana w sezonie 2013 wspierają strategiczny partner LOTOS Rally Team - Grupa LOTOS oraz LOTOS Paliwa - producent paliw LOTOS Dynamic - a także Driving Experience i CUBE.ITG.

źródło: mat.pras.
dodał:

Komentarze

0
Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za komentarze internautów. Wpisy niezgodne z regulaminem będą usuwane.
Dodając komentarz, akceptujesz postanowienia regulaminu.
Zobacz regulamin
Musisz się zalogować, aby móc wystawiać komentarze.
Nie masz konta? Zarejestruj się i sprawdź, co możesz zyskać.
To również może Ciebie zainteresować:
Ostatnio dodane artykuły: