Zaloguj się
Jesteś nowy na OX.PL?
Zaloguj się
Jesteś nowy na OX.PL?

Kropeczka to kotka do adopcji

Dziś razem ze Stowarzyszeniem AS szukamy domu dla pięknej i zdrowej Kropeczki. To bardzo sympatyczna kotka, która cierpliwie czeka na nowych towarzyszy życia. Jaka jest jej historia?

Kropeczka to prześliczna, delikatnej urody koteczka, która szuka swojej rodziny. Ta biało-czarna kotka, która została wykarmiona butelką, gdyż trafiła do Stowarzyszenia "AS" jako dwutygodniowy kociak. Ciekawostką jest fakt, że duży wkład w jej wychowanie, wniósł psi wolontariusz Mozart. Dzięki takiemu wychowaniu Kropka doskonale dogaduje się z innymi kotami i psami.

Kropka jest zdrowa i wygląda jeszcze lepiej niż na zdjęciach. Czeka na ludzką dłoń, która ją przytuli i nakarmi. Może ktoś z naszych czytelników chce odmienić jej los? Komu się podoba?

Kropeczka ma dużo zalet i jest bardzo sympatyczna. Na pewno odwdzięczy się za przygarnięcie swoją, ogromną kocią miłością. Załatwia się do kuwety, jest odrobaczona i zaszczepiona. Czeka cierpliwie w Domu Tymczasowym "AS" w Ustroniu i na telefon pod numerem 606-911-687. Kto przygarnie Kropeczkę?

JP

 

źródło: ox.pl
dodał:

Komentarze

2
Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za komentarze internautów. Wpisy niezgodne z regulaminem będą usuwane.
Dodając komentarz, akceptujesz postanowienia regulaminu.
Zobacz regulamin
2021-10-10 15:53:38
megan: Nie kupuj - ADOPTUJ !!! Daj dobry dom.
2021-10-10 19:07:14
hycel: Następny cuchnący śmierdziuch do adopcji
Musisz się zalogować, aby móc wystawiać komentarze.
Nie masz konta? Zarejestruj się i sprawdź, co możesz zyskać.
To również może Ciebie zainteresować:
Ostatnio dodane artykuły: