Zaloguj się
Jesteś nowy na OX.PL?
Zaloguj się
Jesteś nowy na OX.PL?

Kronika policyjna 16 września - dwa wypadki drogowe

Policjanci z drogówki wyjaśniają okoliczności wypadku drogowego, jaki miał miejsce wczoraj o 20.00 w Ustroniu na ulicy Katowickiej. Kierująca toyotą yaris potrąciła idącego środkiem jezdni 48 - letniego mężczyznę. Pieszy z obrażeniami został odwieziony do szpitala.

Do zdarzenia doszło wczoraj o 20.00 w Ustroniu na ulicy Katowickiej. Jadąca od strony Wisły w kierunku na Skoczów toyotą yaris, 36 - letnia ustronianka potrąciła idącego po jezdni pieszego. Według relacji kierującej, kiedy wykonywała manewr skrętu z prawo, nagle idący po jezdni pieszy, stracił równowagę i wtargnął jej pod koła. Nie była w stanie wyhamować i doszło do potrącenia mężczyzny. 48 - latek z Ustronia został przewieziony do szpitala, ale na szczęście nie odniósł poważnych obrażeń. Kierująca była trzeźwa, pieszemu pobrano krew, choć jego stan wskazywał na to, że był pijany. Policjanci wyjaśniają teraz wszelkie okoliczności tego zdarzenia.

…………………………………………………………………………………………………..

Policjanci z drogówki zabezpieczali miejsce wypadku drogowego, do jakiego doszło wczoraj po 23.00 w Goleszowie na ulicy Cieszyńskiej. Kierujący motorowerem 18 - latek stracił panowanie nad pojazdem i wylądował w rowie. Był pijany.

Stróże prawa pojechali na zdarzenie z udziałem motorowerzysty wczoraj o 23.15. Do wypadku doszło w Goleszowie na ulicy Cieszyńskiej. Jak ustalili mundurowi 18 - latek zamieszkały w Goleszowie, jadąc motorowerem nagle stracił panowanie nad pojazdem, zjechał na pobocze a następnie do rowu i się wywrócił. Na miejsce wezwano karetkę i młody mężczyzna został zabrany do szpitala. Okazało się, że kierowca był pijany, miał w organizmie 1,5 promila. Teraz odpowie za jazdę na "dwóch gazach", grozi mu do 2 lat więzienia.

 

źródło: KPP Cieszyn
dodał: DK

Komentarze

0
Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za komentarze internautów. Wpisy niezgodne z regulaminem będą usuwane.
Dodając komentarz, akceptujesz postanowienia regulaminu.
Zobacz regulamin
Musisz się zalogować, aby móc wystawiać komentarze.
Nie masz konta? Zarejestruj się i sprawdź, co możesz zyskać.
To również może Ciebie zainteresować:
Ostatnio dodane artykuły: