Zaloguj się
Jesteś nowy na OX.PL?
Zaloguj się
Jesteś nowy na OX.PL?

Kraksa w Górkach Wielkich

We wtorek (27.11.2018) rano do niebezpiecznego zdarzenia drogowego doszło w Górkach Wielkich. W zdarzeniu uczestniczyły trzy samochody osobowe, jeden z nich dachował. Przyczyną okazał się oblodzony fragment jezdni na ulicy Bucze.

- O godzinie 7:20 otrzymaliśmy zgłoszenie dotyczące dachowania na ulicy Bucze w Górkach Wielkich. Na miejscu pojawiły się 4 zastępy straży i policja. Stwierdzono wypadek trzech pojazdów, z których dwa stały na poboczu a jeden znajdował się na dachu na środku drogi. Droga była nieprzejezdna. W pierwszej fazie działań nie stwierdzono żadnych osób poszkodowanych. Odłączono akumukatory i ze względu na oblodzenie drogi zadysponowano piaskarkę. Policja zadysponowała zespół ratownictwa medycznego do kierowcy jednego z pojadów, gdyż uskarżał się na ból głowy. Po przybyciu na miejsce pogotowia został zabrany do szpitala. Pojazdy zostały zabrane przez pomoc drogową - poinformował st. kpt. Michał Pokrzywa, Rzecznik Prasowy PSP w Cieszynie.

 

źródło: ox.pl
dodał: JŚ

Komentarze

2
Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za komentarze internautów. Wpisy niezgodne z regulaminem będą usuwane.
Dodając komentarz, akceptujesz postanowienia regulaminu.
Zobacz regulamin
2018-11-27 17:14:43
ciotka matylda: Służby drogowe jeszcze w kopalni piasku?
2018-11-28 09:47:59
wiesław60: Jak by każdy dostosował prędkość do warunków na jezdni takich wydarzeń było by o wiele mniej a nawet wcale , ale zawsze jest ktoś winny a nie kierowca . widzi się to na drodze a wszczeglności w godz porannych kiedy każdy spieszy się do pracy , bo nie chce się wyjechać parę minut wcześniej i jechać jak człowiek po śliskiej drodze , poza tym jeszcze dużo samochodów jest na letnich oponach i to problem .!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!1
Musisz się zalogować, aby móc wystawiać komentarze.
Nie masz konta? Zarejestruj się i sprawdź, co możesz zyskać.
To również może Ciebie zainteresować:
Ostatnio dodane artykuły: