Zaloguj się
Jesteś nowy na OX.PL?
Zaloguj się
Jesteś nowy na OX.PL?

Kradł słodycze. Straty sięgają ponad 6 tys. złotych

Policjanci ze Strumienia zatrzymali mieszkańca Bielska-Białej. Według ustaleń mundurowych sprawca ukradł na terenie powiatu cieszyńskiego czekolady i słodycze o łącznej wartości ponad 6600 złotych.

 Policjanci z Komisariatu Policji w Strumieniu pracowali nad sprawą licznych kradzieży w samoobsługowych sklepach spożywczych, które miały miejsce nie tylko w gminie Strumień i Chybie, ale na terenie całego powiatu cieszyńskiego. - Łupem złodzieja padały między innymi czekolady oraz słodycze, i to w dość sporej ilości. Jednorazowo potrafił wynieść towar o wartości nawet 1500 złotych – informuje asp. Krzysztof Pawlik, rzecznik prasowy cieszyńskiej policji.

Sprawcą okazał się 22-letni mieszkaniec Bielska- Białej, został zatrzymany na terenie miasta 22 czerwca. - 22-latek usłyszał już 8 zarzutów popełnienia przestępstwa w warunkach recydywy, gdyż wcześniej był już karany za kradzieże, posiadanie narkotyków czy przestępstwa przeciwko życiu i zdrowiu – dodaje Pawlik.

Jak wykazało postępowanie z popełnienia przestępstw uczynił sobie stałe źródło dochodu. Wstępnie oszacowane straty przez pokrzywdzonych w tej sprawie sięgają ponad 6600 zł. Mężczyzna przyznał się do popełnionych przestępstw, odpowie teraz przed sądem za kradzieże w warunkach recydywy. Grozi mu do 7 lat więzienia.

red

 

źródło: ox.pl
dodał:

Komentarze

1
Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za komentarze internautów. Wpisy niezgodne z regulaminem będą usuwane.
Dodając komentarz, akceptujesz postanowienia regulaminu.
Zobacz regulamin
2021-06-25 17:22:02
Antykler   Forte: ktoś mi przypomni ile ukradł katolicki duchowny Rydzyk Tadeusz pod pretekstem zbiórki na ratowanie stoczni, i jak go za to sąd ukarał?...
Musisz się zalogować, aby móc wystawiać komentarze.
Nie masz konta? Zarejestruj się i sprawdź, co możesz zyskać.
To również może Ciebie zainteresować:
Ostatnio dodane artykuły: