Zaloguj się
Jesteś nowy na OX.PL?
Zaloguj się
Jesteś nowy na OX.PL?

Kotka ma swój dom

Każdy kto zaopiekował się skrzywdzonym, albo porzuconym zwierzątkiem wie, że wiąże się z tym wiele emocji. Kilka dni temu na łamach ox.pl pisaliśmy o uratowanej małej kotce. Dziś wiemy, ze historia ma szczęśliwy finał, a mała kotka ma swój nowy dom.

Kotkę i jej siostrę uratowało dwoje młodych ludzi nad cieszyńską Olzą. Potem przynieśli obie do siedziby straży miejskiej w Cieszynie. Jedna zabrali ze sobą, druga u cieszyńskich strażników czekała na swój dom. Ogłoszenie o poszukiwaniu nowego domu dla kotki zamieściliśmy również na łamach naszego portalu. Odzew na apel strażników bardzo mile zaskoczył naszą redakcję i pracowników Straży Miejskiej w Cieszynie. Już po kilku godzinach od opublikowania wiadomości się kilkanaście osób, które chciały zaadoptować kociaka.


Przy takiej liczbie chętnych zadecydowała kolejność zgłoszeń, wstępny wywiad i przyjęcie warunków adopcji przez nowego właściciela. Następnie kotka trafiła w ręce szczęśliwego małego chłopca, który wraz z rodzicami zapewni jej dalszą opiekę.


Przy tej okazji strażnicy miejscy zachęcają wszystkich, którzy chcieliby zaadoptować kotka do kontaktu z wolontariuszami Fundacji dla Zwierząt i Środowiska „Lepszy Świat” z siedzibą w Cieszynie tel. 782 717 771. Wiele kotów (również bardzo małych) czeka tam na nowych właścicieli i stały dom. Tych zaś, którzy poszukują psa zachęcamy do odwiedzenia schroniska dla zwierząt przy ul. Cichej w Cieszynie.
DK
 

źródło: ox.pl
dodał: DK

Komentarze

0
Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za komentarze internautów. Wpisy niezgodne z regulaminem będą usuwane.
Dodając komentarz, akceptujesz postanowienia regulaminu.
Zobacz regulamin
Musisz się zalogować, aby móc wystawiać komentarze.
Nie masz konta? Zarejestruj się i sprawdź, co możesz zyskać.
To również może Ciebie zainteresować:
Ostatnio dodane artykuły: