Zaloguj się
Jesteś nowy na OX.PL?
Zaloguj się
Jesteś nowy na OX.PL?
wiadomości

Kot do przygarnięcia

Dziś razem ze Stowarzyszeniem AS szukamy domu dla pięknego i zdrowego kotka. Proszę spojrzeć na jego zdjęcia. Mruczek ma dziesięć miesięcy. Jaka jest jego historia? A może ktoś ma pomysł na inne imię?

Mruczek na pewno odwdzięczy się za przygarnięcie swoją ogromną kocią miłością. Ma nadzieję, że jego los odmieni się i spotka na swojej drodze dobrego człowieka, który go nakarmi i przytuli. Może to będzie ktoś z naszych czytelników? Co można napisać o czworonogu oprócz tego, że jest trochę czarny i jednocześnie biały?

Można napisać, że kot był bezdomny, jednak to nie oddaje całkowicie jego sytuacji. Pomieszkiwał przy jednej z resaturacji, naciągając klientów na poczęstunek. Nie znał innego życia. Tam się urodził i tam też został wyłapany, ponieważ miał infekcję i potrzebna była pomoc weterynaryjna. A co robi teraz?

Mruczek teraz mieszka w domu tymczasowym ASA w Ustroniu i jest prawdziwym dżentelmenem. Jest wykastrowany i zaszczepiony. Dobrze dogaduje się z kotami i psami. Ma mnóstwo zalet i żadnej wady. Proszę spojrzeć na jego oczy - ile w nich ufności i dobra. Zadzwoń 606911687 - może zmienisz jego życie na lepsze?

JP

 

źródło: ox.pl
dodał: red

Komentarze

0
Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za komentarze internautów. Wpisy niezgodne z regulaminem będą usuwane.
Dodając komentarz, akceptujesz postanowienia regulaminu.
Zobacz regulamin
Musisz się zalogować, aby móc wystawiać komentarze.
Nie masz konta? Zarejestruj się i sprawdź, co możesz zyskać.
To również może Ciebie zainteresować:
Ostatnio dodane artykuły: