Kostorz nie pomógł Legii. Porażka w ligowym klasyku

Kacper Kostorz po raz pierwszy w tym sezonie PKO Bank Polski Ekstraklasy wystąpił w barwach Legii Warszawa. 22-latek wyszedł na ostatnie 7 minut spotkania z krakowską Wisłą, które "Wojskowi" przegrali 1:0.

Pochodzący z Cieszyna napastnik w bieżących rozgrywkach osiem razy znajdował się w kadrze meczowej stołecznej drużyny. Na boisko wybiegł jednak dopiero w Krakowie, w 83. minucie spotkania zmieniając Tomáša Pekharta.

Warto przypomnieć, że w poprzednim sezonie Kostorz zaliczył sześć występów w Legii na poziomie Ekstraklasy, strzelając jedną bramkę i notując jedną asystę. Dwukrotnie występował także w rozgrywkach Pucharu Polski.

Skrót spotkania Wisła Kraków - Legia Warszawa można obejrzeć tutaj.