Zaloguj się
Jesteś nowy na OX.PL?
Zaloguj się
Jesteś nowy na OX.PL?
wiadomości

Korek? Policja pomoże go ominąć

Komenda Wojewódzka Policji w Katowicach jako pierwsza w kraju udostępniła bezpłatną aplikację, która wskazuje miejsca wypadków i tworzące się korki.

Dzięki aplikacji, która dostępna jest pod tym linkiem, sprawdzimy nie tylko aktualnie występujące utrudnienia na drogach (które będą wprowadzane przez mundurowych świeżo po pojawieniu się na miejscu wypadku). Znajdziemy tam także najbardziej niebezpieczne miejsca na mapie drogowej województwa oraz dane kontaktowe do policjantów dzielnicowych.

Aplikacja powstała dzięki projektowi "Cyfrowe Obserwatorium Bezpieczeństwa Województwa Śląskiego - Śląska Policja bliżej społeczeństwa". Jego całkowity koszt wyniósł ponad 23 mln zł, z czego ponad 84% wydatków pokryły pieniądze z unijnego Europejskiego Funduszu Rozwoju Regionalnego.

Poniżej zamieszczamy kilka screenów z aplikacji:

źródło: ox.pl
dodał: Krzysztof Rojowski

Komentarze

5
Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za komentarze internautów. Wpisy niezgodne z regulaminem będą usuwane.
Dodając komentarz, akceptujesz postanowienia regulaminu.
Zobacz regulamin
2020-06-05 08:35:29
krzysztof.nm: Marx - tak trzymać, wielu policjantom s ł u ż b a państwu polskiemu i polskim obywatelom m y l i się ze s ł u ż a l c z o ś c i ą wobec PiS
2020-06-05 08:38:40
krzysztof.nm: [p.s. utopiec - dobrze rozumiesz, choć to właśnie chyba tobie się w głowie przewraca - skopiowanie tekstu to męczarnia pewnie tylko dla ciebie, już mniej w tym momencie ważne, że regulamin forum zabrania umieszczania linków ㋡]
2020-06-05 12:30:59
krzysztof.nm: krajobraz po telefonie: Marx - nie przejmuj się, policja też wpada w panikę, a redakcja chce mieć święty spokój...㋡
2020-06-05 22:57:30
krzysztof.nm: "W październiku zeszłego roku miałem przykrą sytuację, ktoś w nocy przeciął oponę. Z zewnątrz nie było śladu. Opona rozleciała się podczas jazdy - mówi Sebastian Kościelnik, kierowca seicento, w które w 2017 r. uderzyła rządowa limuzyna z Beatą Szydło. Minęły już przeszło trzy lata, od kiedy prokuratura zaczęła badać zderzenie "kierowcy seicento" z władzą. Po tym, jak zniszczona została płyta CD z potencjalnymi dowodami w jego sprawie i spadł na niego hejt w rodzinnym Oświęcimiu, Sebastian wyjechał zacząć życie od nowa w Olsztynie."
2020-06-05 23:40:12
politykier: ... prokuratura wyjaśnia, gdzie jest 150 tys. złotych z internetowej zbiórki na zakup nowego fiata seicento dla Sebastiana Kościelnika, oskarżonego o spowodowanie wypadku z limuzyną Beaty Szydło. - Pieniądze są bezpieczne, ale nie na moim koncie, jak się niektórym wydaje - deklarował Biegun przed dwoma laty. - Ja nimi nie dysponuję. Są na subkoncie Pomagam.pl. Teraz nie odpowiada na pytania dziennikarzy.
Musisz się zalogować, aby móc wystawiać komentarze.
Nie masz konta? Zarejestruj się i sprawdź, co możesz zyskać.
To również może Ciebie zainteresować:
Ostatnio dodane artykuły: