Zaloguj się
Jesteś nowy na OX.PL?
Zaloguj się
Jesteś nowy na OX.PL?

KONKURS! Wygraj zaproszenia na Święto Herbaty [zakończony]

Już w najbliższy weekend (29-30.06) odbędzie się cieszyńskie Święto Herbaty. Znamy już pełny program imprezy, a ponadto mamy dla Was dwa pojedyncze zaproszenia. Co trzeba zrobić, aby je zdobyć?

Święto Herbaty współtworzą Fundacja Laja, Herbaciarnia Laja, Petrklíč help oraz portal opowiadamyoswiecie.pl. Oczywiście podstawą programu imprezy będzie... herbata. - Przywiozą ją dla nas ludzie, dla których herbata jest życiową pasją. O nasze smakowe i zmysłowe doświadczenia zadbają najlepsi herbaciani mistrzowie z Polski, Czech i Słowacji. A przy herbacie... m.in. baśnie i bajki Dalekiego Wschodu, opowieści z herbacianych podróży i o tym, gdzie w Chinach rosną stare drzewa herbaciane - zapewniają organizatorzy.

Przewodnim hasłem święta będzie "zero waste". W związku z tym będą odbywać się warsztaty, podczas których uczestnicy dowiedzą się m.in. jak przygotować posiłki z resztek jedzenia czy jak "przerobić" jedno danie w drugie. Nie zabraknie także spotkań autorskich czy koncertów.

Konkurs

Tak jak pisaliśmy na wstępie, mamy dla Was dwa pojedyncze zaproszenia na Święto Herbaty 2019. Aby je zdobyć, należy wysłać na adres redakcja@ox.pl wiadomość zatytułowaną "Konkurs - Święto Herbaty 2019", a w treści podać swoje imię, nazwisko oraz kontaktowy numer telefonu. Wejściówki otrzymają autorzy dwóch pierwszych wiadomości mailowych.

Życzymy powodzenia!

Poniżej zamieszczamy plakaty z oficjalnym programem:

Wcześniej pisaliśmy: Cieszyn będzie pachnieć herbatą

Nad wydarzeniem objęliśmy patronat medialny.

źródło: ox.pl
dodał: Krzysztof Rojowski

Komentarze

1
Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za komentarze internautów. Wpisy niezgodne z regulaminem będą usuwane.
Dodając komentarz, akceptujesz postanowienia regulaminu.
Zobacz regulamin
2019-06-25 19:23:50
donekT: Już widzę, jak nasi lokalni lewacy przygotowują się do serii wypowiedzi na temat rzekomego zawłaszczenia Wzgórza Zamkowego (z ponoć najstarszym istniejącym budynkiem sakralnym na Śląsku Cieszyńskim) przez środowiska nawiązujące do orientalnej wyznaniowości, różnych form Hinduizmu i Buddyzmu.
Musisz się zalogować, aby móc wystawiać komentarze.
Nie masz konta? Zarejestruj się i sprawdź, co możesz zyskać.
To również może Ciebie zainteresować:
kontakt z redakcją