Zaloguj się
Jesteś nowy na OX.PL?
Zaloguj się
Jesteś nowy na OX.PL?

Konkurs Walentynkowy OX.PL

Od 30 stycznia dodawaliście swoje życzenia walentynkowe w serwisie walentynki.ox.pl. Dziś przyszła pora na wyłonienie zwycięzców konkursu walentynkowego! Czyja walentynka będzie jutro wyświetlana na stronie głównej serwisu ox.pl? Kto otrzyma nagrody?

30 stycznia uruchomiliśmy serwis walentynkowy, w którym można było dodawać życzenia, oddawać głosy na najciekawsze. 5 życzeń na które oddano najwięcej głosów jutro zostanie opublikowanych na portalu OX.PL.

Nagroda główna – Publikacja życzeń na portalu OX.PL:

Nie googluję za życzeniami, sam je wymyślam długimi nocami. Dziś Dzień Walentego - więc piszę... że Kocham Cię moja żono nad życie. Dzisiaj okazję podwójną mamy, w naszej miłości już 22 lata trwamy.
Arek
 
Choć nie jestem seksu bombą i nie jeżdżę super Hondą, nie mam biustu XXL i na koncie wielu zer to bądź pewny mój kochany, że jesteś mi pisany! Najwspanialszemu mężowi na świecie Piotrkowi - Kotek :*
Anna
 
Poświęcam Ci moją duszę Poświęcam Ci moje ciało Najtrwalsze skały rozkruszę By szczęście Twoim się stało Chcę kupić Twoje serduszko Cena mi jego nieznana Byś była moją wróżką Byś była moją - Kochana
J.
 
Dziękuję za burze, przetrwane w Twoich ramionach. Za miłość, której mnie nauczyłeś. Dziękuję za tę wiadomość, odesłaną pięć lat temu. I za to, że uczyniłeś mnie szczęśliwą żoną i matką. Kocham.
Monik
 
Wyznam Tobie dziś w sekrecie.... Kocham Ciebie ....jak nikt w świecie. Uścisk przesyłam przez OX -sa tego.... W dniu świętego Walentego!
K.E.G.K.


Życzenia podano w kolejności przypadkowej.Nagrody dodatkowe
Nagroda II stopnia - 1 zestaw Avon z biletem na basen i smyczą ox.pl:
1. filmomanka
2. Słonko
3. wojto
4. Kotek kc :*
5. Ania

Nagroda III stopnia – 1 zestaw bilet na basen i smycz ox.pl
1. Marcin
2. Kasiek
3. Fabi
4. Monik
5. Kotek

Nagroda IV stopnia – smycze ox.pl (dla 10 pierwszych osób, które dodało życzenia): TM, von Butcher, Nataszka, Dariusz P, Rumun, marko, Arek, Daniel, Artur, I.


Nagrody w postaci zestawów Avon o wartości 100 zł każdy ufundowała Pani Ewa Zawada, menadżer Avon, bilety na basen ufundował Skoczowski Ośrodek Sportu i Rekreacji.

 

Nagrody można odbierać do końca lutego br. w siedzibie Portalu (Skoczów, ul. Wałowa 3) w godz. 8.00-16.00 (od poniedziałku do piątku).


vdka

źródło: OX.PL
dodał: NG

Komentarze

0
Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za komentarze internautów. Wpisy niezgodne z regulaminem będą usuwane.
Dodając komentarz, akceptujesz postanowienia regulaminu.
Zobacz regulamin
Musisz się zalogować, aby móc wystawiać komentarze.
Nie masz konta? Zarejestruj się i sprawdź, co możesz zyskać.
To również może Ciebie zainteresować:
Ostatnio dodane artykuły: