Zaloguj się
Jesteś nowy na OX.PL?
Zaloguj się
Jesteś nowy na OX.PL?
wiadomości

Konkurs piosenki Anny Jantar

Cieszyński Ośrodek Kultury “Dom Narodowy” jest organizatorem konkursu piosenki Anny Jantar pt.: "Nic nie może wiecznie trwać” w cyklu: „Ocalić od zapomnienia”.

Konkurs przeznaczony jest dla solistów i zespołów identyfikujących się z twórczością Anny Jantar, którzy chcą zaprezentować swój talent wokalno- muzyczny. Nie obowiązują żadne ograniczenia wiekowe, udział w konkursie może wziąć każdy.

Warunkiem jest przesłanie na adres organizatora do dnia 8 listopada wypełnionej karty zgłoszenia i materiału dźwiękowego (demo CD lub kaseta) na adres: Cieszyński Ośrodek Kultury “Dom Narodowy”, Rynek 12, 43-400 Cieszyn. Uczestnik powinien przygotować dwa utwory z repertuaru Anny Jantar. Przesłuchania konkursowe na żywo odbędą się dnia 19 listopada o godz. 17.00 w sali koncertowej Domu Narodowego w Cieszynie. Jury nagrodzi najlepszych wykonawców przyznając nagrody i wyróżnienia.

- Znam chyba wszystkie piosenki Anny Jantar, emanuje z nich ciepło, serdeczność i taka pogoda, która powoduje, że człowiek nabiera sił. Nie wyobrażam sobie, że mogłabym nie wziąć udziału w konkursie, w którym myślą przewodnią jest właśnie twórczość tej piosenkarki – mówi Aneta Klocek, która od zaraz zaczyna przygotowania do konkursu.

(bsk)
 

źródło: ox.pl
dodał: BSK

Komentarze

0
Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za komentarze internautów. Wpisy niezgodne z regulaminem będą usuwane.
Dodając komentarz, akceptujesz postanowienia regulaminu.
Zobacz regulamin
Musisz się zalogować, aby móc wystawiać komentarze.
Nie masz konta? Zarejestruj się i sprawdź, co możesz zyskać.
To również może Ciebie zainteresować:
Ostatnio dodane artykuły: