Zaloguj się
Jesteś nowy na OX.PL?
Zaloguj się
Jesteś nowy na OX.PL?

Konkurs im. Ludomiry Krop Wisła 2010

Już po raz osiemnasty odbędzie się Międzyszkolny Konkurs Recytatorski im. Ludomiry Krop Wisła 2010. Do wzięcia udziału w konkursie recytatorskim zaproszeni są wszyscy uczniowie wiślańskich szkół i przedszkoli.

Podobnie, jak w poprzednich edycjach konkursu, uczestnicy mają możliwość wybrania kategorii, w której będą chcieli wystąpić - literackiej lub gwarowej. W kategorii gwarowej mile widziany jest występ dzieci w strojach regionalnych, nie będzie to jednak miało bezpośredniego wpływu na ogólną ocenę występującego. Uczestnicy imprezy otrzymają dyplomy, a laureaci do 3 miejsca nagrody książkowe.

Konkurs przeprowadzony zostanie w sali Muzeum Beskidzkiego w Wiśle w dniach 22 i 23 listopada, wystartuje już o godz. 9.00. Organizatorem jest Wiślańskie Centrum Kultury.

Minione lata pokazały, że konkurs cieszył się wśród najmłodszych mieszkańców sporym powodzeniem. Spotkania przebiegały w przyjaznej atmosferze, a liczne interpretacje utworów wykonywanych przez dzieci budziły zachwyt, usmiech i wzruszenie.

źródło: ox.pl
dodał: BSK

Komentarze

0
Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za komentarze internautów. Wpisy niezgodne z regulaminem będą usuwane.
Dodając komentarz, akceptujesz postanowienia regulaminu.
Zobacz regulamin
Musisz się zalogować, aby móc wystawiać komentarze.
Nie masz konta? Zarejestruj się i sprawdź, co możesz zyskać.
To również może Ciebie zainteresować:
Ostatnio dodane artykuły: