Zaloguj się
Jesteś nowy na OX.PL?
Zaloguj się
Jesteś nowy na OX.PL?

Konkurs fotograficzny na 100-lecie niepodległości

Głównym tematem poruszanym podczas ostatniego (27.06) zebrania Klubu Fotograficznego „START” działającego przy oddziale PTTK „Beskid śląski” w Cieszynie była organizacja otwartego dla wszystkich konkursu fotograficznego "Piękno naszej Polski w 100 rocznicę niepodległości" .

- 7 września odbędą się obchody 100 lecia RP organizowane przez nasz klub pod patronatem KFK ZG PTTK w Bibliotece Miejskiej. Będzie wystawa fotograficzna naszych członków oraz uroczyste wręczenie dyplomów zwycięzcom konkursu, do udziału w którym już teraz wszystkich zachęcam. Interpretacja tematu dowolna – mówi Andrzej Kowol, prezes KF „START”. Dokładny regulamin konkursu jeszcze jest dopracowywany, szczegóły podamy, gdy będą znane. Ale już teraz amatorzy fotografii wyruszając z aparatem na wyprawy bliższe i dalsze po kraju mogą patrzyć na Polskę pod kątem konkursu.

Podczas zebrania oprócz konkursu miłośnicy fotografii krajoznawczej zaplanowali wyjazd na najbliższy plener fotograficzny do Żywca oraz omówili inne sprawy związane z bieżącą działalnością klubu.

(indi)

źródło: ox.pl
dodał:

Komentarze

2
Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za komentarze internautów. Wpisy niezgodne z regulaminem będą usuwane.
Dodając komentarz, akceptujesz postanowienia regulaminu.
Zobacz regulamin
2018-07-05 09:21:56
dyrygentB: To jadą do żywca, czy do Żywca?
2018-07-05 09:39:08
bronek91: Pytani, kiedy te 100 rocznicę faktycznie powinniśmy obchodzić.....
Musisz się zalogować, aby móc wystawiać komentarze.
Nie masz konta? Zarejestruj się i sprawdź, co możesz zyskać.
To również może Ciebie zainteresować:
kontakt z redakcją