Zaloguj się
Jesteś nowy na OX.PL?
Zaloguj się
Jesteś nowy na OX.PL?

konkurs - Bez nich nie byłoby nas

„Bez nich nie byłoby nas.
O znanych i mniej znanych postaciach Śląska Cieszyńskiego”


Biblioteka Miejska w Cieszynie zaprasza do udziału w ósmej edycji Konkursu Jednego Wiersza. Konkurs przeznaczony jest dla poetów w wieku od 16 lat. Warunkiem uczestnictwa w konkursie jest nadesłanie jednego wiersza w 4 egzemplarzach, dotąd niepublikowanego i nienagradzanego, na temat  „Bez nich nie byłoby nas. O znanych i mniej znanych postaciach Śląska Cieszyńskiego”.


Utwór powinien być podpisany pseudonimem. W osobnej kopercie opatrzonej tym samym pseudonimem należy podać: imię i nazwisko autora, adres, ewentualnie telefon i e-mail. Utwór należy nadesłać do dnia 10 września 2008 r. na adres: Biblioteka Miejska, ul. Głęboka 15, 43-400 Cieszyn, z dopiskiem na kopercie „Konkurs poetycki”. Jury powołane przez organizatora przyzna nagrody pieniężne i wyróżnienia.


Ogłoszenie  wyników  i uroczyste  rozdanie  nagród odbędzie się 20 września 2008 r.,  w trakcie imprezy „Skarby z cieszyńskiej trówły”.


Dodatkowe informacje na temat konkursu udzielane są pod numerem telefonu:  033 8520 710 wewn.13 oraz e-mail: czytelnia@biblioteka.cieszyn.pl  lub bezpośrednio w Bibliotece Miejskiej w Cieszynie (ul. Głęboka 15).źródło: Biblioteka Miejska w Cieszynie
dodał: CR

Komentarze

0
Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za komentarze internautów. Wpisy niezgodne z regulaminem będą usuwane.
Dodając komentarz, akceptujesz postanowienia regulaminu.
Zobacz regulamin
Musisz się zalogować, aby móc wystawiać komentarze.
Nie masz konta? Zarejestruj się i sprawdź, co możesz zyskać.
To również może Ciebie zainteresować:
Ostatnio dodane artykuły: