Zaloguj się
Jesteś nowy na OX.PL?
Zaloguj się
Jesteś nowy na OX.PL?

Kończy się remont mostu drogowego na Brennicy

Skończą się problemy kierowców podróżujących do Brennej. Po półrocznej przerwie ruch na moście na Brennicy, na wysokości doliny Jatnego, ponownie odbywa się normalnie.
Modernizacja mocno sfatygowanego obiektu ruszyła latem. W trakcie prac przeprawa przez rzekę odbywa się wahadłowo i zdarzyło się, że w godzinach szczytu przed mostem tworzyły się spore korki. Kierowcy psioczyli na częste przestoje w robotach, ale w ostatnich tygodniach wykonawca podkręcił tempo robót i zdążył przed zimą. W tym tygodniu ekipy drogowców kładły asfalt na drugiej połowie zmodernizowanej jezdni.
- Kończył się już termin kontraktu i mocno naciskaliśmy na wykonawcę, by ten zaangażował do remontu więcej ludzi i sprzęti. Do zrobienia są jeszcze prace naprawcze u postawy mostu. Do uzupełnienia pozostały ubytki betonu na filarach i na belkach. Zrealizowanie tych robót będzie jednak zależało od pogody. Śledzimy właśnie internetowe prognozy pogody i mamy nadzieję, że aura nadal będzie nam sprzyjać - mówiu Barbara Hyrnik, szefowa Powiatowego Zarządu Dróg Publicznych w Cieszynie.
źródło: GZC
dodał: AK

Komentarze

0
Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za komentarze internautów. Wpisy niezgodne z regulaminem będą usuwane.
Dodając komentarz, akceptujesz postanowienia regulaminu.
Zobacz regulamin
Musisz się zalogować, aby móc wystawiać komentarze.
Nie masz konta? Zarejestruj się i sprawdź, co możesz zyskać.
To również może Ciebie zainteresować:
Ostatnio dodane artykuły: