Zaloguj się
Jesteś nowy na OX.PL?
Zaloguj się
Jesteś nowy na OX.PL?

Kończą prace pod Wałką

Aż 161 samochodów pomieści nowy parking, który powstał w Cieszynie przy Alei Jana Łyska. Ale to nie najważniejsza inwestycja w tej części miasta. Tuż obok parkingu zakończono także budowę kompleksu boisk.
Od kilkunastu miesięcy trwają prace związane z projektem „SportPark – Park Sportowy”. Po obu brzegach granicznej Olzy trwają prace rewitalizacyjne. Po polskiej części modernizowany jest kamping Olza, Czesi natomiast kończą budowę mostu nad Olzą. Jest to kładka pieszo – rowerowa łącząca ścieżki po obu stronach rzeki.
Nowy parking jest duży – ale jak pokazuje życie, warto takie miejsca planować z naddatkiem – przekonuje Adam Swakoń zastępca burmistrza Cieszyna.
 
 
 
Tuż za kampingiem Olza, oprócz wspomnianego parkingu, zakończoną w ostatnich dniach inwestycją jest kompleks trzech boisk.
 
 
Część prac związanych z budową ścieżek pieszych i rowerowych została przełożona na przyszły rok – to z powodu równoległych prac związanych z budową „Mostu Sportowego”. Zakończenie wdrażania całego projektu przewidziane jest na wiosnę 2012 roku.
 
Jan Bacza
źródło: ox.pl
dodał: JB

Komentarze

0
Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za komentarze internautów. Wpisy niezgodne z regulaminem będą usuwane.
Dodając komentarz, akceptujesz postanowienia regulaminu.
Zobacz regulamin
Musisz się zalogować, aby móc wystawiać komentarze.
Nie masz konta? Zarejestruj się i sprawdź, co możesz zyskać.
To również może Ciebie zainteresować:
Ostatnio dodane artykuły: