Zaloguj się
Jesteś nowy na OX.PL?
Zaloguj się
Jesteś nowy na OX.PL?
wiadomości

Koncert Życzeń Stela OX.PL

Dziękujemy Wam za wszystkie nadesłane życzenia i zapraszamy na kolejny odcinek naszego cyklu ''Koncert Życzeń Stela'' w Portalu Śląska Cieszyńskiego OX.PL.
 • Dziś dzień dziennikarza sportowego, wszystkim panom i paniom komentatorom sportowym, dziennikarzom relacjonującym zawody, robiącym zdjęcia na sportowych imprezach i opisującym mecze oraz wszystkim dziennikarzom związanym ze sportem składamy życzenia uczestnictwa w samych emocjonujących wydarzeniach i jak najmniej pomyłek w wypowiedziach i tekstach.
   
 •  Z okazji XIII rocznicy ślubu najlepsze życzenia płyną od Męża do Joanny Wątorek. Z okazji XIII rocznicy ślubu życzę Ci uśmiechu na twarzy, zadowolenia z życia, dzieci, mnie i pracy. By spełniały się wszystkie twoje marzenia i plany. Z głębi serca dziękuje Ci za wszystkie dni, które razem wspólnie przeżyliśmy. Mario.
 • Wiązanka najpiękniejszych życzeń Imieninowych dla Pani Haliny Karbowniczek - długich lat życia, szczęścia, dobrego zdrowia oraz Błogosławieństwa Bożego. Spełnienia najskrytszych marzeń, realizacji wszystkich zamiarów i planów oraz pogody ducha życzą sąsiedzi z Cieszyna.
   
 • Dla kolejnych Halin życzenia płyną również z Cieszyna od Pani Jadwigi z mężem: Z okazji Imienin szczere i serdeczne życzenia, wszystkiego, co w życiu najpiękniejsze, zdrowia, szczęścia, pogody ducha, wiary, nadziei oraz szybkiego doczekania emerytury dla Pani Haliny Borkowskiej
   
 • a także Dla Haliny Pilichowicz z Kaczyc dużo zdrowia, uśmiechu i szczęścia, radości każdego dnia oraz wszelkiej pomyślności.
 •  Z okazji narodzin Córki Leny, Klaudii Konderli i Łukaszowi Rzeczkowskiemu gratulacje i najserdeczniejsze życzenia składa ekipa Portalu OX.PL i OPTIMAL Lena urodziła się w piątek 23 czerwca 2017 ważyła 3310 gram i miała 56 cm wzrostu.Wg rodziców baaardzo grzeczna. ;)
   
 • Dla Michała z Krakowa od Konstancji w podziękowaniu za magiczny miesiąc, czas marzen, zrozumienia i niezwykły początek znajomości. Aby ten najbliższy, nadchodzący lipiec ciężkiej, fizycznej pracy upłynął Ci pod znakiem dobrego towarzystwa i smacznego owocobrania. Do zobaczenia i uważaj na węże!

 

*********************

Koncert Życzeń Stela – to cykl wideo, który co tydzień pojawia się na łamach naszego portalu. Za jego pośrednictwem możecie złożyć życzenia najbliższym Wam osobom. Każdy, kto chce z okazji urodzin, imienin, czy innej rocznicy lub jubileuszu przekazać komuś coś radosnego czy powinszować z jakiegoś powodu, będzie mógł to uczynić, śląc życzenia na adres zyczenia@ox.pl. Możecie też wysłać SMS na nr 606 359 259 (nr w Play, koszt jak za zwykłego SMSa, koszt zależny od Waszego operatora) lub napisać do nas na naszym koncie na Facebooku: portalox. Na głoównej stronie OX.PL jest również przycisk, za pomocą którego również możecie napisać życzenia. Pamiętajcie, żeby napisać, od kogo i dla kogo są życzenia (przynajmniej imię i miejscowość).

Oczywiście zachęcamy także do tego, by nagrać życzenia samemu za pomocą tabletu, telefonu czy kamery, również i takie życzenia wyemitujemy!

Redakcja zastrzega sobie prawo do edycji, skracania i wyboru nadesłanych życzeń.

źródło: ox.pl
dodał: JB,NG

Komentarze

0
Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za komentarze internautów. Wpisy niezgodne z regulaminem będą usuwane.
Dodając komentarz, akceptujesz postanowienia regulaminu.
Zobacz regulamin
Musisz się zalogować, aby móc wystawiać komentarze.
Nie masz konta? Zarejestruj się i sprawdź, co możesz zyskać.
To również może Ciebie zainteresować:
Ostatnio dodane artykuły: