Zaloguj się
Jesteś nowy na OX.PL?
Zaloguj się
Jesteś nowy na OX.PL?
wiadomości

Koncert Życzeń Stela OX.PL

Dziękujemy Wam za wszystkie nadesłane życzenia i zapraszamy na trzeci odcinek naszego nowego cyklu ''Koncert Życzeń Stela'' w Portalu Śląska Cieszyńskiego OX.PL.
 • Pierwsze życzenia płyną ze Skoczowa aż do niemieckiego Monchengladbach. Z okazji Urodzin, które w mijającym tygodniu obchodziła Helena Kocjan życzymy Ci: dużo zdrowia, miłości i pociechy z rodziny - Zosia, Martusia i Andrzej.
   
 •  Swoje 44 urodziny obchodzi właśnie dzisiaj Bożena z Cieszyna. Najserdeczniejsze życzenia wielu łask Bożych. Niech Pan Bóg umacnia Cię w drodze do świętości i nieustannie wspiera, a Matka Boża ma Cię w Swojej opiece. Tego ci życzą mama Czesława z Cieszyna oraz bracia Mariusz i Łukasz.
   
 • Również 44 urodziny, ale 21 marca obchodził Grzegorz Szwedo ze Skoczowa, wszystkiego najlepszego z okazji urodzin, zdrowia, wielu szczęśliwych chwil spędzonych w rodzinnym gronie, życzy kolega Wojtek ze Skoczowa z rodziną.
   
 • Następne życzenia popłyną do Bażanowic: Każdego roku o tej samej porze, każdy Ci życzy, co tylko może. My korzystając z tej sposobności, życzymy Ci szczęścia i dużo radości. To czego pragniesz, by się spełniło, a to co kochasz, by Twoim było! Najlepsze życzenia urodzinowe dla prezesa Koła PTTK "Ślimoki" Zenona Sobczyka przesyłają członkowie koła i znajomi.
 • Najserdeczniejsze życzenia zdrowia, samych pogodnych dni, wiele radości, szczęścia w miłości dla Danki z Drogomyśla z okazji 40-tych urodzin przesyłają Bercia, Bogusia, Beata i Gocha.
   
 • Życzenia dla Krzysztofa Piszczka z Katowic: Winszuja Ci dzisio, cobyś se żył  po leku, rajzowoł z żónkóm kaj ino zapragniesz i uśmiychoł sie wszyndy i do wszystkich. Coby Cie troski mijały, żeby Ci zawdy zdrowi dopisywało i żebyś umioł znojść czas na marzynia! I odwiedzej nas czynścij w tym Cieszynie! Tego wszystkigo życzy Małgosia z Rómkiym i Zośkóm
   
 • W imieniu wnuczka Leo z rodzicami takie oto życzenia składamy:

Nie będziemy liczyć, które urodziny dziś świętujesz,

Najważniejsze jest to, na ile lat się czujesz,

A wyglądasz przecież jak nastolatka,

To chyba zasługa naszego dziadka.

Kochana babciu

W dniu urodzin chcę Ci złożyć

Serdeczne życzenia,

Byś lat setnych mogła dożyć,

Nie wiedząc, co to zmartwienia.

 • Z okazji 30 tych urodzin Marka Olszowskiego, życzymy dużo zdrowia, szczęścia i radości. Spełnienia marzeń i sukcesów w branży budowlanej, a także „romantycznych wieczorów”. Od przyjaciół, Czteropak.
   
 •  Dla Anny Kaczmarzyk z Istebnej, która 23 marca obchodziła swoje 33 urodziny najserdeczniejsze życzenia, uśmiechu, zadowolenia z siebie i rodziny życzy koleżanka ze szkolnej ławki w Istebnej Zaolziu, Natasza.
   
 •  Kolejne życzenia znów będą musiały pokonać długą drogę, by odnaleźć swoją adresatkę Asię Kocjan w Monchegladbach: - W dniu Twoich osiemnastych urodzin przesyłamy Ci serdeczne życzenia urodzinowe ze Skoczowa. Pomimo, że na Twoje podwórko jest przeszło 1 000 km to jednak życzenia polecą szybciej. Dużo zdrowia, szczęścia w najbliższe dni oraz zrozumienia i miłości od najbliższych posyłają  Ciocia Zosia, Marta i Andrzej.

Koncert Życzeń Stela – to nowy cykl wideo, który cyklicznie pojawiać się będzie na łamach naszego portalu. Za jego pośrednictwem możecie złożyć życzenia najbliższym Wam osobom. Każdy, kto chce z okazji urodzin, imienin, czy innej rocznicy lub jubileuszu przekazać komuś coś radosnego czy powinszować z jakiegoś powodu, będzie mógł to uczynić, śląc życzenia na adres zyczenia@ox.pl. Możecie też wysłać SMS na nr 606 359 259 (nr w Play, koszt jak za zwykłego SMSa, koszt zależny od Waszego operatora). Pamiętajcie, żeby napisać od kogo i dla kogo są życzenia (przynajmniej imię i miejscowość).

Oczywiście zachęcamy także do tego, by nagrać życzenia samemu za pomocą tabletu, telefonu czy kamery, również i takie życzenia wyemitujemy!

Redakcja zastrzega sobie prawo do edycji, skracania i wyboru nadesłanych życzeń.


(redakcja)

Program dostępny również na platformie YouTube

źródło: OX.PL
dodał: NG,JB

Komentarze

0
Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za komentarze internautów. Wpisy niezgodne z regulaminem będą usuwane.
Dodając komentarz, akceptujesz postanowienia regulaminu.
Zobacz regulamin
Musisz się zalogować, aby móc wystawiać komentarze.
Nie masz konta? Zarejestruj się i sprawdź, co możesz zyskać.
To również może Ciebie zainteresować:
Ostatnio dodane artykuły: